برگزاری سلسله نشست های توسعه كسب و كار

برگزاری سلسله نشست های توسعه كسب و كار به گزارش كار و درآمد نخستین جلسه از سلسله نشست های رشد و نوآوری موسسه اعتباری كوثر با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیرعامل، قاسم شیركوند مدیر شعب استان تهران، مصطفی امجدیان رئیس مركز تحول استراتژیك و كارشناسان و متصدیان فناوری اطلاعات استان تهران برگزار گردید.


جوادفهیمی پور قائم مقام مدیرعامل موسسه در این جلسه با بیان اینكه سازمان ها با رسالت و هدف خاصی تشكیل می شوند كه ماندگاری آنها در گرو موفقیت های كسب شده است، گفت: هر چند برخی سازمان ها همچون بانك ها  و موسسات اعتباری با اهداف از پیش تعیین شده و تعاریف مشخص شده تشكیل می شوند ولی پس از آغاز فعالیت به منظور پاسخگویی به نیازها و توسعه كسب و كار،  اهداف بسیارِ دیگری را برای خود تعیین می كنند كه باید در جهت تحقق آنها گام بردارند.
 
قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری كوثر افزود: تعیین هدف شرایطی دارد كه گاهی اوقات می بایست از قبل، در شرایط مكانی و زمانی خاص و در بُعد خرد و كلان مدنظر قرار گیرد. البته این موضوع را نیز باید در نظر داشت كه هر هدفی را نمی توان انتخاب كرد و باید ابزار لازم برای رسیدن به هدف در اختیار باشد و آمادگی لازم را نیز برای دستیابی آن كسب نمود.
 
عضو هیئت مدیره موسسه اعتباری كوثر ضمن برشمردن انواع سرمایه های شناسایی شده در سازمان ها، اظهار داشت: نیروی انسانی كارآمد، جزو برترین و بهترین سرمایه هایی است كه تا كنون شناسایی شده و سرمایه عظیمی است كه اگر از آن به خوبی استفاده نشود، سازمان ها دچار مشكلات عدیده ای خواهند شد.
 
 وی با اشاره به سرعت شتابان پیشرفت تكنولوژی و اهمیت خلاقیت و نوآوری برای سازمان ها در بازار رقابتی تاكید كرد: نیروی انسانی تحصیلكرده، جوان و آشنا به دانش روز، با ارائه آموزش های پیش و بدو خدمت باید به سمتی سوق داده شود كه بتواند حداكثر استفاده و بهره برداری را از توانمندی های خود در جهت تحقق اهداف سازمانی داشته باشد.
 
 فهیمی پور خاطرنشان كرد: در خلق نوآوری ها، كاركنان می بایست پیش قدم شوند و با تجهیز خود به دانش روز، به سمت اهداف از پیش تعیین شده و تحقق شعار "آینده از آن ماست" كه در حال حركت به سمت آن هستیم، با تلاش و همت مضاعف گام بردارند.
 
مصطفی امجدیان رئیس مركز تحول استراتژیك موسسه اعتباری كوثر نیز در ادامه ضمن برشمردن اهداف برگزاری سلسله نشست های رشد و نوآوری در سطح موسسه گفت: هدف اصلی تشكیل این نشست ها، بهره برداری از سرمایه های فكری سازمان است.
 
وی با بیان اینكه تلاش شما عزیزان است كه می تواند هم سازمان را متحول نماید خاطرنشان ساخت: لازمه این مهم این است كه بیش از گذشته به یكدیگر اعتماد كنیم و تلاش مضاعفی داشته باشیم و فكر نكنیم كار رشد و تحول باید حتما از خارج سازمان تزریق شود، بلكه با تاكید بر داشته های خود، ظرفیت های خود بشناسیم.
 
قاسم شیركوند مدیر شعب استان اظهار داشت: مركز تحول استراتژیك موسسه در نظر دارد از طریق برگزاری این نشست ها، در گام نخست از ظرفیت بالقوه و ایده های همكاران در بحث بانكداری الكترونیك و بهره برداری از فین تك ها استفاده كند.
 
شیركوند تصریح كرد: فین‌ تك اشاره ‌ای به اپلیكیشن‌های جدید، فرایندها، محصولات و مدل‌های كسب ‌وكار جدید در صنعت خدمات مالی است كه موجب تحولی عظیم در حوزه بانكداری شده است.
1396/04/26
23:47:13
5.0 / 5
5929
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است