قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسكن:

بازبینی بیشتر از 33 هزار روستای كشور در دستور كار است

بازبینی بیشتر از 33 هزار روستای كشور در دستور كار است به گزارش كار و درآمد قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اظهار داشت: در برنامه عمران روستایی برای سال ۹۷ طرح بازبینی ۳۳ هزار و ۴۴۸ روستا در دستور كار قرار گرفته است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسكن فارس، حجت الاسلام رضایی در بازدید از پروژه مسكونی نشاط در سلطان آباد شیراز، اظهار داشت: تامین مسكن شهری بخصوص در مناطق محروم از كاركردهای جهادی بنیاد مسكن می باشد.
وی با اشاره به اینكه كار در بنیاد مسكن، كار با وجدان كاری مضاعف است و تعطیلی نمی شناسد، اظهار داشت: ما حالا در شرایط اقتصاد مقاومتی هستیم و باید بیشتر از پیش و با همیت و صلابت بیشتر به كار و تلاش در عرصه تولید و اشتغال بپردازیم.
رضایی با اشاره به اینكه توسعه روستایی و تهیه و اجرای طرح های هادی همچون نمونه ها و جلوه های اصلی محرومیت زدایی است اظهار داشت: در برنامه عمران روستایی در سراسر كشور برای سال ۹۷ طرح بازبینی ۳۳ هزار و ۴۴۸ روستا در دستور كار قرار گرفت كه همه آنها پروسه اجرای طرح هادی را طی می كنند، این حجم كار جهادی در بنیاد مسكن جز با اراده خدمت به مردم میسر نیست.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسكن كشور همینطور تامین مسكن شهری متناسب با سطوح درآمدی مردم را از دیگر فعالیت های بنیاد مسكن دانست و اظهار داشت: سال قبل در ۱۴ استان كشور بازسازی واحدهای صدمه دیده انجام شد كه در مورد واحدهای مسكونی احداثی این رقم به ۷۹ هزار واحد و در مورد واحدهای مسكونی تعمیری به ۸۳ هزار واحد در سال ۹۶ رسید.
مدیر كل بنیاد مسكن استان فارس هم گزارشی از فعالیت های توسعه و عمران شهری و روستایی در این استان عرضه داد و اظهار داشت: بنیاد مسكن همراه با كار عمرانی و توسعه به اقدامات فرهنگی هم توجه داشته است.
عطاالله زمانی با اشاره به اینكه پروژه نشاط شیراز نمونه بارزی از كار مهندسی توسعه یافته است، اظهار داشت: این پروژه تمام خصوصیت های ساخت بنای محكم همراه با تامین فضای فرهنگی و مذهبی را دارد.
وی اظهار داشت: زمانی بعضی از خصوصیت های توسعه مسكن شهری در شیراز را برشمرد و بیان كرد: حساسیت های خاصی روی روستاهای شهرستان شیراز و متقاضی اراضی دراین شهرستان بسیار است، از این رو باید با جدیت بیشتری در این شهرستان كار كرد.
زمانی اظهار داشت: شیراز یك میلیون و 800 هزار نفر جمعیت دارد كه حدود 40 درصد از جمعیت استان را تشكیل می دهد، حساسیت روی توسعه روستاهای مركز استان زیاد است.
مدیركل بنیاد مسكن فارس با اشاره به اینكه 170 روستای شهرستان شیراز همگی نیاز به توسعه دارند، پراكندگی این روستاها را زیاد دانست و تصریح كرد: این مورد اجرای طرح های توسعه را قدری سخت می كند اما همه بخش های شیراز باید در زمینه توسعه روستایی مورد توجه قرار گیرد و توزیع اعتبارات بر مبنای اولویت هایی كه روستاهای محروم دارند، صورت گیرد.
1397/09/07
21:46:51
5.0 / 5
4583
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , توسعه , تولید
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است