مشكلاتی كه فرودگاه پیام برای صادرات پیدا كرده

مشكلاتی كه فرودگاه پیام برای صادرات پیدا كرده به گزارش كار و درآمد رییس اتاق بازرگانی البرز گفته، صادرات هوایی با استفاده از فرودگاه پیام با مشكلاتی مواجه می باشد كه یكی از مهمترین آنها قیمت بالای سوخت هواپیماهای باربری است.


رحیم بنا مولایی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: اگر سوخت هواپیماهای باربری این فرودگاه به قیمت هواپیماهای مسافربری در اختیار فرودگاه قرار بگیرد، صادرات مقرون به صرفه خواهد شد. با كاهش قیمت سوخت هواپیماهای باربری شاهد افزایش حجم صادرات بخصوص محصولات كشاورزی كه باید در مدت زمان كمی به مقصد برسد، خواهیم بود.
این مسئول توضیح داد: بدون شك تبدیل فرودگاه پیام به منطقه ویژه اقتصادی به زیرساخت ها و شرایط خاصی نیاز دارد كه یكی از آنها افزایش تعداد پروازهای صادراتی است.
رییس اتاق بازرگانی البرز در ادامه به اعلام آمادگی چند شركت خارجی برای سرمایه گذاری در این فرودگاه اشاره نمود و اظهار داشت: هم اكنون چند شركت خارجی برای سرمایه گذاری و تولید حمل و نقل هوایی باری در استان اعلام آمادگی كرده اند كه امید است رایزنی های در این خصوص بزودی نتیجه بدهد.
بنامولایی به لزوم برخورداری واحدهای تولیدی و صنعتی استان از معافیت مالیاتی تصریح كرد و اضافه كرد: در شرایط فعلی این واحدهای تولیدی و صنعتی هستند كه اقتصاد كشور را سرپا نگه داشته اند بنابراین دولتمردان باید قدر این افراد را بدانند و حمایت های لازم برای فعالیت بیشتر آنها را صورت دهند.
وی اظهار نمود: هم اكنون كمر بعضی از صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی از پرداخت مالیات های سنگین خم شده و سبب شده این افراد با مشكلات زیادی مواجه شوند. با معافیت مالیاتی انگیزه صاحبان واحدهای تولیدی برای فعالیت بیشتركه منجر به اشتغالزایی و تولید بیشتر می شود، افزایش می یابد.1397/10/05
14:17:28
5.0 / 5
4691
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , پرواز , تولید
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است