معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد؛

بهره برداری از 14 بیمارستان كشور امسال

بهره برداری از 14 بیمارستان كشور امسال كار و درآمد: معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از شروع امسال تابحال هشت بیمارستان در سطح كشور به بهره برداری رسیده است.


به گزارش خبرنگار ایسنا، محمد جعفر علیزاده در نشست شورای اداری استان كهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر بهداشت با یبان اینكه بیمارستان 294تختخوابی شهر یاسوج هشتمین بیمارستانی است كه از شروع امسال تابحال افتتاح كرده ایم، اضافه كرد: با شروع به كار این بیمارستان ها بیشتر از 1200 تخت به تخت های بیمارستانی كشور افزوده شده است.
وی با اشاره به اینكه به طور میانگین هزینه راه اندازی هر تخت بیمارستانی حدود 400میلیون تومان بوده است، اظهار نمود: 6 بیمارستان دیگر در سطح كشور تجهیز شده و آماده افتتاح است كه متناسب با برنامه و وقت وزارت بهداشت افتتاح می شوند.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سه بیمارستان در استان كهگیلویه و بویراحمد در دست راه اندازی داشته ایم كه دو بیمارستان امروز افتتاح میگردد.
علیزاده با اشاره به اینكه 170 میلیارد تومان هزینه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج شده است، عنوان كرد: در این بیمارستان خدمات ویژه ای نمایش میگردد همچون اینكه 57 تخت مراقبت های ویژه در این بیمارستان داریم كه می تواند در مواقع خاص یك مركز تروما باشد.
وی با اشاره به اینكه بیمارستان باشت در كمتر از سه سال راه اندازی شد، افزود: بیمارستان 142تختخوابی گچساران الان 84 درصد پیشرفت دارد و بزودی عملیات تجهیز آن آغاز میگردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طولانی شدن پروژه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج به مدت 11 سال بیان كرد: این مساله بعلت محدودیت شدید اعتباری بوده است.1397/10/08
14:15:38
5.0 / 5
4636
تگهای خبر: خدمات
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است