اختتام خوش بورس های اروپایی

اختتام خوش بورس های اروپایی كار و درآمد: در آخرین روز از مبادلات بازارهای سهام اروپا، بیشتر شاخص های مهم با سبزپوشی به كار خود خاتمه دادند.


به گزارش كار و درآمد به نقل از رویترز، شاخص " استاكس ۶۰۰" كه در بر دارنده ۶۰۰ نماد بزرگ اروپایی است با ۱.۹ درصد افزایش به كار خود خاتمه داد كه بزرگترین جهش این شاخص از آوریل امسال تابحال شمرده می شود. این شاخص هفته گذشته در پایین ترین سطح خود از زمان روی كار آمدن ترامپ بعنوان رئیس جمهور آمریكا قرار داشت.
با این وجود نگرانی سهام داران اروپایی از تداوم تعطیلی دولت آمریكا موجب شد بورس های این قاره در هفته گذشته نتوانند به خوبی از رشد كم سابقه بورس وال استریت بهره ببرند.
كریس بیل، استراتژیست بازار در موسسه " ریموند جیمز" اظهار داشت: هیچ چیز قطعی نیست اما احساس من این است كه اگر شاهد تداوم كاهش ارزش دلار باشیم، ۲۰۱۹ سال خوبی برای بازارهای بورس اروپا خواهد بود.
تحلیل گران انتظار دارند در سال ۲۰۱۹ درآمد شركت های بزرگ اروپایی ۸.۴ درصد بیشتر شود كه بیشتر از افزایش ۷.۶ درصدی پیش بینی شده برای شركت های بزرگ آمریكایی است. در سالی كه گذشت كلیه نمادهای بورسی اروپا شاهد رشد بودند كه سهم نماد تكنولوژی با رشد ۲.۴ درصدی بیشتر از سایر نمادهای بورسی بود.
نمادهای بانكی باز با ثبت رشد ۲.۳ درصدی سال ۲۰۱۸ را به اختتام رساندند كه از اوت ۲۰۱۶ بی سابقه است.1397/10/08
22:55:35
5.0 / 5
4943
تگهای خبر: بانك , تكنولوژی , درآمد , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است