با موافقت وزیر اقتصاد؛

امكان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت دوباره فعال شد

امكان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت دوباره فعال شد كار و درآمد: بنا به درخواست سازمان خصوصی سازی و با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی، امكان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت در سامانه سهم عدالت از امروز (۱۱ دی ماه ) فعال شد.به گزارش كار و درآمد به نقل از سازمان خصوصی سازی، به دستور فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، دریافت شبای مشمولان سهام عدالت كه تا كنون موفق به ثبت شماره شبای معتبر بانكی خود نشده اند، در سامانه سهام عدالت به صورت موقت فعال گشته است.
بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، كلیه مشمولانی كه تا كنون در سامانه سهام عدالت به صورت موقت موفق به ثبت شماره شبای بانكی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.irنشده اند، از امروز می توانند نسبت به ورود و ثبت شماره شبای معتبر بانكی خود در سامانه مذكور اقدام نمایند.
بدیهی است بعد از راستی آزمائی شماره شبای بانكی ثبت شده توسط بانكهای عامل، سود عملكرد سال ۱۳۹۵ و در مرحله بعد سود عملكرد سال ۱۳۹۶ این دسته از مشمولان توسط سازمان خصوصی سازی به حساب آنان واریز خواهد شد.
همچنین اقدامات آماده سازی جهت واریز سود سهام عدالت سال ۱۳۹۶ شركتهای سرمایه پذیر سهام عدالت ویژه گروه مشمولان روستائیان و عشایر سراسر كشور در سازمان خصوصی سازی در حال انجام می باشد و بعد از اقدامات صورت گرفته، بزودی سود این گروه از مشمولان شامل روستائیان و عشایر كشور هم با اطلاع رسانی قبلی از جانب این سازمان به حساب این گروه واریز خواهد شد.
سازمان خصوصی سازی به مشمولان سهام عدالت كه تابحال مبادرت به ثبت شماره شبای بانكی خود ننموده اند، سفارش نموده است از فرصت محدود بوجود آمده در جهت وارد نمودن و ثبت شماره شبای بانكی خود اقدام و بهره برداری نمایند.

1397/10/12
15:35:54
5.0 / 5
4565
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , سازمان , سرمایه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است