سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور خبرداد:

توزیع كارت ورود به جلسه آزمون سنجش مهارت از فردا

توزیع كارت ورود به جلسه آزمون سنجش مهارت از فردا به گزارش كار و درآمد سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اعلا كرد: كارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت از فردا دهم دی ماه جاری توزیع می گردد.به گزارش كار و درآمد به نقل از سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، توزیع كارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت مراكز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸ بامداد فردا دوشنبه، ۱۰ دی آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۱۲ دی ماه سال جاری ادامه می یابد.
هفتمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله و... و هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت سال ۱۳۹۷پایان دوره كارآموزان مراكز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه چهاردهم دی ماه سال جاری برگزار می گردد.
حسن كشاورز جوبنه، مدیركل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اظهار داشت: ۸۸ هزار و ۱۸۸نفر در هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراكز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال ۱۳۹۷ در یك هزار و ۳۵۰ استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از این تعداد ۵۹ هزار و ۵۸۴ نفر مرد و ۲۸ هزار و ۶۰۴ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شركت این متقاضیان در آزمون فراهم گشته است.
وی اضافه كرد: ۲۱ هزار و ۴۱۹ نفر مرد در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان در ۴۷ استاندارد آموزشی كه در مورخ چهاردهم دی ماه سال جاری برگزار می شود، ثبت نام كرده اند.
كشاورز افزود: ۵ هزار و ۴۰۰ نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی، فرش و نان و...در ۹۶ استاندارد آموزشی كه در چهاردهم دی ماه سال جاری برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از این تعداد ۶۲۱ نفر مرد و ۴ هزار و ۷۷۹ نفر زن هستند.
مدیركل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اظهار داشت: مرحله كتبی هفتمین مرحله آزمون سنجش مهارت سال ۱۳۹۷ در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) در ۱۴۵ استاندارد آموزشی و همینطور هفتمین مرحله آزمون هماهنگ آخر دوره كارآموزان مراكز آموزش فنی و حرفه ای دو بخش دولتی و خصوصی امسال در یك هزار و ۲۰۵ استاندارد آموزشی به صورت همزمان روز جمعه، چهاردهم دی ماه در سراسر كشور برگزار می گردد.
وی در مورد مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت اظهار داشت: هر آزمون شامل دو مرحله كتبی و عملی است كه متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) كه قبلاً در موعد مقرر جهت شركت در آزمون های مذكور ثبت نام كرده اند، باید از دهم تا دوازدهم دی ماه با رجوع به سامانه http: //advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خویش را دریافت نمایند.
كشاورز اضافه كرد: همینطور متقاضیان شركت در هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ (كارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) كه قبلاً جهت شركت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، از دهم تا دوازدهم دی ماه سال جاری با رجوع به سامانه http: //azmoon.portaltvto.com و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی می توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
داوطلبان بعد از شركت در آزمون كتبی و كسب نمره قبولی برپایه برنامه زمانبندی اعلام شده از جانب ادارات سنجش استان ها جهت شركت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده رجوع كنند.
درصورتی كه متقاضیان با مشكلی مواجه شوند، می توانند با مراكز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سكونت خود تماس حاصل كنند.

1397/10/13
14:02:35
5.0 / 5
4489
تگهای خبر: آموزش , سازمان , شركت , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است