یارانه خدمات توسعه كسب و كار در آذربایجان شرقی

یارانه خدمات توسعه كسب و كار در آذربایجان شرقی به گزارش كار و درآمد مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی از تخصیص یارانه خدمات توسعه كسب و كار به واحدهای مستقر در مناطق كم‌تر توسعه یافته استان آگاهی داد.


سیدمرتضی نیرومند اسكویی اظهار كرد:‌ در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور ترغیب سرمایه گذاری و حمایت از واحدهای صنعتی كوچك و متوسط مستقر در مناطق كمتر توسعه یافته، این شركت ۸۰ درصد از هزینه‌های خدمات برخی دستگاه‌ها را پرداخت می‌كند.
وی افزود: این خدمات شامل بازدید ابتدایی از واحد صنعتی، صدور پروانه بهره‌برداری،‌ صدور پروانه ساخت توسط سازمان غذا و دارو، ثبت درخواست گواهی استاندارد برای یك محصول، آزمایش استاندارد برای یك محصول و ثبت برند حلال توسط سازمان استاندارد و حق ثبت اظهار نامه علامت تجاری یك محصول در یك حوزه كالایی برای واحد های صنعتی توسط مركز مالكیت معنوی می شود.
وی ادامه داد:‌ این هزینه ها در قالب یارانه خدمات توسعه كسب و كار به واحدهای صنعتی مستقر در مناطق كمتر توسعه یافته  استان توسط شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی پرداخت می شود.
نیرومند اسكویی عنوان كرد: معاونت صنایع كوچك شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی آمادگی دارد تا با دریافت اسناد مربوط به هزینه كرد واحدهای حایز شرایط نسبت به پرداخت یارانه ذكر شده اقدام كند.
1396/04/27
23:50:30
5.0 / 5
6227
تگهای خبر: كسب و كار
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است