ثروتمندترین اشخاص تركیه چه كاره اند؟

ثروتمندترین اشخاص تركیه چه كاره اند؟ به گزارش كار و درآمد ارمن اولیچاك توانست به ثروتمند ترین فرد تركیه ای تبدیل گردد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از خبرگزاری آناتولی، ارمن اولیچاك، مدیر شركت ساختمانی "رنسانس" موفق شد با در اختیار داشتن ۳.۸ میلیارد دلار ثروت، بعد از پنج سال مورات اولكر، مدیرعامل شركت "ییلدیز" كه بزرگ ترین هولدینگ غذایی تركیه است را پشت سر بگذارد و ثروتمندترین فرد تركیه لقب بگیرد.
اولكر هم كه بعد از پنج سال جایگاه خویش را واگذار كرد با در اختیار داشتن ۳.۷ میلیارد دلار ثروت در رده دوم قرار گرفته است.
لیست ثروتمندترین افراد تركیه كه توسط بلومبرگ انتشار یافته است حاوی نام ۱۰۰ فرد ثروتمند این كشور است كه مجموع ثروتشان معادل ۹۹.۹ میلیارد دلار برآورد شده است. با عنایت به كاهش ارزش لیر پارسال و نوسانات بازار ارز، تعداد افرادی كه یك میلیارد دلار و بیشتر ثروت دارند، در مقایسه با سال قبل ۱۱ نفر كاهش یافته است و به ۲۹ نفر رسیده است.
در میان ۱۰۰ ثروتمند برتر تركیه، نام ۲۸ زن دیده می شود كه سماهات سویم آرسل، از اعضای هیأت مدیره شركت "كوخ" با دو میلیارد دلار ثروت، ثروتمندترین زن تركیه ای لقب گرفته است.
زنان ترك ۱۹.۷ درصد ثروت ۱۰۰ ثروتمند برتر این كشور را در اختیار دارند و نام ۲۸ نفر از ان ها در این لیست دیده می شود.1397/12/14
15:02:47
5.0 / 5
4659
تگهای خبر: شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است