عوارض ۴ آزادراه الكترونیكی شد

عوارض ۴ آزادراه الكترونیكی شد به گزارش كار و درآمد معاون شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل از دریافت الكترونیكی عوارض چهار آزادراه از صبح ۲۸ اسفندماه سال جاری اطلاع داد و اعلام نمود: هیچ افزایش قیمتی در مورد عوارض آزادراه ها در نوروز ۹۸ اعمال نخواهد شد.


سید حسین میرشفیع در گفتگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت الكترونیكی كردن عوارض آزادراه ها، اظهار نمود: آزادراه های تهران–ساوه، قزوین–زنجان، تهران–قزوین، تهران–قم چهار آزادراهی هستند كه از ۲۸ اسفندماه سال جاری با سیستم دریافت الكترونیكی، عوارض دریافت می كنند.
وی در مورد اینكه قبل از این عنوان شده بود تا آخر سال جاری شش آزادراه و تا آخر تیر ماه سال آینده ۱۳ آزادراه دیگر به سیستم دریافت عوارض الكترونیكی مجهز می شوند، اظهار داشت: قرار بود آزادراه های قزوین-رشت و تهران-پردیس هم همزمان با چهار آزادراه مذكور عوارض را به صورت الكترونیكی دریافت كنند، اما علیرغم تجهیز به سیستم الكترونیكی به علت برخی مسائل همچون ضرورت هماهنگی بیشتر قرار بر این شد كه در سال آینده كار خویش را آغاز كنند.
به قول معاون شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، در مجموع ۱۹ آزادراه طی ۲۲۰۰ كیلومتر فعال می باشند.
میرشفیع همینطور در پاسخ به اینكه آیا قیمت عوارض آزادراه ها در نوروز ۹۸ تغییر خواهد نمود یا خیر، خاطرنشان كرد: قیمت عوارض هیچیك از آزادراه ها در نوروز افزایش نخواهد یافت و بر اساس قیمت های سال ۱۳۹۷ عوارض دریافت می شود.
به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، تیرماه سال جاری بود كه معاون ساخت و توسعه آزادراه های شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور به ایسنا، اعلام نمود: با پیگیری مقدمات لازم، امكان اجرایی شدن طرح الكترونیكی كردن عوارض آزادراه ها در نیمه دوم امسال وجود دارد و تمهیدات لازم برای این مورد اندیشیده شده است. او همینطور اعلام نموده بود كه با عنایت به برنامه ریزی كه از قبل صورت گرفته بود، باید دریافت عوارض در تمامی آزادراه ها الكترونیكی شود و این مورد بنا بود در ماه های پایانی سال قبل به نتیجه برسد كه نیاز به برخی كارهای اداری و نهایی شدن قراردادها آنرا به تعویق انداخت.
او همینطور در اواخر دی ماه از تجهیز شش آزادراه به سیستم دریافت الكترونیكی عوارض تا آخر سال جاری و تجهیز ۱۳ آزادراه دیگر به این سیستم تا تیرماه سال آینده اطلاع داده بود.1397/12/27
13:51:58
5.0 / 5
4680
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل , سیستم , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است