با وجود بارش و سیل های اخیر

همه فرودگاه ها پرواز دارند

همه فرودگاه ها پرواز دارند به گزارش كار و درآمد قائم مقام مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاهی اظهار داشت: هم اكنون ۵۴ فرودگاه داخلی كه زیر نظر شركت فرودگاه ها فعالیت می نمایند، از لحاظ برنامه های فرودگاهی، تجهیز دستگاه های ناوبری، سیستم های فنی و عملیاتی و همینطور باند و عوامل پروازی آماده اند.


حسین اسفندیاری در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه كلیه پروازها طبق برنامه در حال انجام می باشد، اظهار نمود: تنها سفرهایی كه وضعیت آب وهوایی برای آن مساعد نباشد لغو خواهد شد كه آن هم ارتباطی با وضعیت فرودگاه ها ندارد.
به قول وی حتی در شرایط بحرانی در گرگان و خرم آباد هم با تدابیر در نظر گرفته شده پروازها صورت گرفت.
قائم مقام مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاهی با اشاره به اینكه سامانه تلفنی ۱۹۹ در تمام فرودگاه ها آماده پاسخگویی و اطلاع رسانی به تمام مسافران است، اظهار داشت: مسافران پیش از حركت می توانند وضعیت پرواز خویش را از این سامانه جویا شوند.
بارندگی های شدید و وقوع سیلاب كه در ایام پایانی سال قبل مناطق شمالی ایران را درگیر خود كرده بود، با شروع سال ۱۳۹۸ به تدریج سایر مناطق كشور را هم در بر گرفت و سبب بروز خسارت های فراوانی شد.1398/01/07
14:42:36
5.0 / 5
4352
تگهای خبر: پرواز , سیستم , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است