وزیر صنعت:

دولت با تمام توان در كنار تولیدكنندگان لطمه دیده از سیل است

دولت با تمام توان در كنار تولیدكنندگان لطمه دیده از سیل است كار و درآمد: وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: دولت حتما در كنار تولیدكنندگان لطمه دیده از سیل است و تمام توان خودرا برای جبران خسارت های وارده به واحدهای تولیدی به كار خواهد گرفت.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، رضا رحمانی بامداد امروز در بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرك صنعتی آق قلا كه در سیل اخیر گرفتار لطمه شده بودند، اظهار نمود: بسیار خوشحالیم كه امروز سه واحد تولیدی فعالیت خودرا از سر گرفتند و كارگران به كار بازگشتند.
وی از پرداخت تسهیلات كم بهره و ارزان قیمت تا سقف ۴۵ میلیون تومان از طرف دولت به اصناف مختلف آگاهی داد و اضافه كرد: در حوزه واحدهای تولیدی و صنعتی باز برآوردهای دقیق انجام و در دولت تسهیلات بسیار خوبی برای جبران خسارات در نظر گرفته خواهد شد.

رحمانی اشاره كرد: در واحدهای تولیدی دو سوژه وجود دارد؛ یكی لطمه دیدگی برخی زیرساخت ها و دیگری باز از بین رفتن مواد اولیه و تولیدات و دستگاه ها و … است كه تمام توان خودرا برای جبران این خسارات به كار می گیریم.

وزیر صمت اشاره كرد: تا آخرین لحظه در كنار مردم هستیم تا رونق به واحدهای صنعتی استان بازگردد.

بگفته قوانلو، رئیس صنعت، معدن و تجارت گلستان، برآورد اولیه نشان داده است كه سیلاب حدود ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت به واحدهای شهرك صنعتی آق قلا وارد كرده است.
1398/01/11
16:53:12
5.0 / 5
4755
تگهای خبر: اصناف , تسهیلات , تولید , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است