رئیس بنیاد مسكن كشور خبر داد

آغاز پرداخت كمك بلاعوض به سیل زدگان از 17 فروردین

آغاز پرداخت كمك بلاعوض به سیل زدگان از 17 فروردین كار و درآمد: رئیس بنیاد مسكن كشور اظهار داشت: پرداخت پنج میلیون تومان كمك بلاعوض به سیل زدگان لرستان از شنبه ۱۷ فروردین آغاز می شود.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا منطقه لرستان، علیرضا تابش در جلسه ستاد مدیریت بحران لرستان اظهار نمود: در استان ها و شهرستان های مختلف ستادهای معینی را برای برآورد خسارت مستقر كرده ایم و قول هم دادیم كه ما جبران خسارت را الان از منابع خودمان انجام می دهیم تا تأمین اعتبار شود، خصوصاً خسارت معیشتی را مانند لوازم زندگی مردم را كه پنج میلیون تومان بلاعوض سریع می پردازیم.
وی افزود: پرداخت خسارات را در استان های مازندران و گلستان شروع كردیم و در لرستان از روز شنبه كه بانك ها دایر می شود ما می توانیم بپردازیم.
تابش اضافه كرد: در شهرستان دورود استان همدان را مستقر كرده ایم كه خودم رفتم مستقرشان كردم، در نورآباد استان قزوین را مستقر كردیم، استان مركزی را در شهر خرم آباد و استان اصفهان را از روز گذشته بامداد با امكانات زیادی ماشین آلات، لودر و كامیون در پلدختر مستقر كردیم. من خودم پلدختر بودم پس ما در ارزیابی خسارت و پرداختش هیچ مشكلی نداریم و در اسرع وقت انجام می دهیم و بازسازی را هم به شكل معمولش با سرعت هرچه تمام تر انجام می دهیم تا اول زمستان مردم در خانه های خودشان مستقر می شوند و مشكلی در این زمینه نمی بینیم جز در مورد اعتبارات كه با عنایت شما (رئیس مجلس) مثل همیشه حل می شود.1398/01/16
17:24:07
5.0 / 5
4577
تگهای خبر: بانك , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است