اتمام پروژه تعریض آزادراه كرج - تهران

اتمام پروژه تعریض آزادراه كرج - تهران به گزارش كار و درآمد مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز اظهار داشت: پروژه تعریض لاین جنوبی آزادراه تهران-كرج محدوده گرمدره به اتمام رسیده و بزودی تردد در آن جریان می یابد تا گره ترافیكی آزادراه كرج- تهران رفع و تردد روان شود.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، مهرداد جهانی اظهار داشت: با عنایت به حجم بالای تردد در آزادراه تهران- كرج - قزوین كه تقریباً ۳.۵ برابر میانگین تردد كشوری است، در بعضی از مقاطع آزادراه شاهد ترافیك سنگین و كندی تردد بعنوان گلوگاه ترافیكی بودیم.
جهانی اضافه كرد: بر این اساس پروژه هایی برای رفع این مشكلات در نظر گرفته شد كه یكی از مهمترین و ضروری ترین آنها تعریض محدوده گرمدره در لاین جنوبی آزادراه تهران-كرج بود.
وی ادامه داد: عملیات اجرایی این پروژه از دی ماه سال قبل با برآورد زمانی یك ساله شروع شد و با وجود موانع و مشكلاتی شامل تداخل اجرایی با تكمیل سقف مترو، وجود معارض، شرایط جوی نامساعد و كمبود اعتبار، با تلاش بی وقفه پروژه مذكور در كمتر از شش ماه و در اردیبهشت ماه سال جاری به پایان رسید و بزودی زیر بار ترافیك قرار خواهد گرفت.
وی، حمایت استاندار و مسئولان ذی ربط استان و همینطور سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان را از موجبات تسریع در انجام كار ذكر كرد و اضافه كرد: در محدوده مذكور عرض آزادراه از ۳ به ۴ لاین افزایش پیدا كرد؛ اعتبار هزینه شده برای این پروژه ۲۵ میلیارد ریال و از اعتبارات ملی بوده است.
وی در مورد سایر پروژه های در دست اقدام برای روان سازی ترافیك و رفع گلوگاه های ترافیكی آزادراه اظهار داشت: تعریض لاین شمالی آزادراه در محدوده گرمدره، راه اندازی زیر گذر غیر همسطح در محدوده پل فردیس و تعریض آزادراه از پل فردیس تا مهرویلا همچون پروژه های در دست اقدام است كه به محض تأمین اعتبار و رفع معارض به سرعت صورت خواهد گرفت.1398/02/24
23:23:00
5.0 / 5
4452
تگهای خبر: حمل و نقل , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است