رئیس كمیسیون تلفیق مجلس عنوان كرد؛

حل مشكل اشتغال با مهارت آموزی

حل مشكل اشتغال با مهارت آموزی به گزارش كار و درآمد رئیس كمیسیون تلفیق مجلس اظهار داشت: مهارت آموزی حلقه مفقوده حل مسئله اشتغال است كه به صورت ویژه باید به آن توجه گردد.به گزارش كار و درآمد به نقل از سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور در دیدار با غلامرضا تاجگردون رئیس كمیسیون تلفیق مجلس درباره مشكلات و اهداف این سازمان رایزنی كرد.
«سلیمان پاك سرشت»، در ابتدای این نشست ضمن عرضه گزارشی از روند فعالیتهای این سازمان به برنامه های مهارت آموزی دولت در جهت اشتغال افزایی اشاره نمود و تجهیز سخت افزاری، به روز رسانی تجهیزات، سیاست های جدید برای رفع فقر مهارتی در سراسر كشور و هم مشكلات در رابطه با نیروی انسانی را بعنوان بزرگترین مشكلات برشمرد.
رئیس كمیسیون تلفیق مجلس ضمن پشتیبانی از فعالیتهای سازمان به عزم دولت برای تولید اشتغال در سال ۱۳۹۷ و در نظر گرفتن بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان در این زمینه اشاره نمود و اضافه كرد: مهارت آموزی حلقه مفقوده حل مسئله اشتغال است كه به صورت ویژه باید به آن توجه شود.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی توسعه مشاغل مبتنی بر گردشگری به تعداد حدود ۲۸۰ هزار شغل را نمونه ای از این برنامه عنوان نمود كه بدون آموزش مهارتهای لازم امكان رسیدن به آن وجود ندارد.
تاجگردون در تصدیق میزان آشنایی با سازمان، خویش را بعنوان یكی از مهارت آموزان این سازمان معرفی نمود كه در دوران نوجوانی از كلاسهای مهارت آموزی بهره مند شده است.
وی با تاكید بر بازنگری در فرآیندها و روشها در سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور ارتقای سطح ۲۰ تا ۳۰ درصدی بهره وری در این سازمان را دور از دسترس ندانست.
 

1396/10/15
19:22:47
5.0 / 5
6016
تگهای خبر: اشتغال , سازمان , مهارت , تولید
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است