معاون وزیر كار به مهر خبرداد:

بسته پشتیبانی از كارآفرینان پیشرو به دولت رفت

بسته پشتیبانی از كارآفرینان پیشرو به دولت رفت كار و درآمد: معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزیر كار از ارائه بسته سیاست های تشویق و پشتیبانی از كارآفرینان پیشرو به دولت آگاهی داد.عیسی منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین اقدامات برای پشتیبانی از كارآفرینان و حذف موانع پیش رو گفت: برای پشتیبانی از كارآفرینان مجموع سیاست های تشویق و پشتیبانی از كارآفرینان پیشرو در وزارت كار تدوین شده است.
معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی گفت: این بسته در وزارت كار نهایی و هفته گذشته تقدیم دولت شد.
منصوری درباره مهمترین خاصیت این بسته اضافه كرد: سیاست ها و حمایت های دولت ها در ادوار مختلف معمولاً معطوف به بنگاه ها و بنگاه محور بوده است؛ بعنوان مثال یكی از این حمایت ها تأمین سرمایه در گردش بوسیله اعطای تسهیلات بوده است.
وی افزود: اما در بسته جدیدی كه مبتنی بر پشتیبانی از كارآفرینان تهیه شده است، «كارآفرین» محور حمایت قرار می گیرد و حمایت ها معطوف به شخص كارآفرین است.
معاون توسعه كارآفرینی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی همین طور درباره آخرین وضعیت راه اندازی سامانه اشتغال ایرانی ها اظهار داشت: این سامانه آماده شده است و بزودی برای پایش اطلاعات و داده های بازار كار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.منبع:

1398/05/11
16:08:07
5.0 / 5
4250
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است