گزارشی از برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی

گزارشی از برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی كار و درآمد: آزمون استخدام مشاغل آتش نشانی برای استخدام پیمانی 3781 نفر در چهار رشته شغلی آتش نشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، كاردان آتش نشان و كارشناس آتش نشان، امروز (جمعه، 18 مرداد) به صورت همزمان در 30 استان كشور در حال برگزاری است.


مدیر مركز آزمون جهاد دانشگاهی در گفت و گو با ایسنا، به ارائه توضیحاتی درباره برگزاری این آزمون پرداخت و اظهار داشت: این آزمون به صورت همزمان در ۶۳ شهر و ۹۸ حوزه آزمون برگزار می گردد و ۱۰۶۳۸۷ نفر در این آزمون ثبت نام كرده اند كه از این تعداد ۷۳۴ نفر خانم و ۱۰۵۶۵۳ نفر آقا هستند.
سید عزیز آشنا اضافه كرد: آزمون از ساعت ۹ بامداد روز جمعه ۱۸ مرداد شروع شده است و داوطلبان ۱۸۰ دقیقه برای پاسخگویی به ۱۶۵ سوال آزمون كه ۱۰۵ سوال آن عمومی و ۶۰ سوال آن اختصاصی هست زمان دارند.
وی در عین حال متذكر شد: نتایج آزمون كتبی تا شهریورماه ۱۳۹۸ اعلام می شود و معرفی شدگان ۳ برابر ظرفیت در این مرحله باید برای تكمیل مدارك خود به محل هایی كه بوسیله سایت www.hrtc.ir اعلام می شود در كلیه استان ها بازگشت كنند. بعد از تكمیل مدارك و در صورت تایید مدارك داوطلب، افرادی كه باردیگر بوسیله پروفایلشان در سایت دعوت می شوند می توانند در تاریخ های تعیین شده برای آزمون عملی بازگشت كنند.
به گفته آشنا، با عنایت به اینكه در بعضی از استان ها مانند خراسان رضوی تعداد افرادی كه باید از آنها آزمون عملی گرفته شود زیاد است (۳ برابر ۷۰۰ نفر معادل ۲۱۰۰ نفر)، پروسه آزمون عملی زمانبر بوده و بعد از اتمام آزمون عملی نتایج مربوط به قبول شدگان بوسیله پروفایل افراد در سایت اعلام خواهد شد.


مدیر مركز آزمون جهاد دانشگاهی اضافه كرد: كلیه مراحل اطلاع رسانی و اعلام نتایج داوطلبان بوسیله سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی www.hrtc..ir انجام می شود و داوطلبان بجز مرحله تكمیل مدارك و آزمون عملی، نیازی به بازگشت حضوری ندارند.منبع:

1398/05/19
18:37:48
5.0 / 5
5015
تگهای خبر: استخدام , سایت , مشاغل
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است