سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری خبر داد

بازگشت 56 هزار نفر از حجاج به كشور، تابحال مشكلی نداشتیم

بازگشت 56 هزار نفر از حجاج به كشور، تابحال مشكلی نداشتیم به گزارش كار و درآمد سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری از بازگشت 55 هزار و 909 نفر از حجاج تا آخر روز گذشته به ایران اطلاع داد و اظهار داشت: تابحال مشكلی در پروازهای برگشت حجاج به كشور گزارش نشده است و امیدواریم تا آخر این پروازها هم مشكلی برای بازگشت حجاج به میهن به وجود نیاید.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، بیشتر از ۸۸ هزار و ۵۶۱ زائر امسال در چارچوب ۳۶۰ پرواز به خانه خدا رفتند كه همه آنها بوسیله شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازشان انجام شده بود و برمبنای آمارهایی كه از ابتدا مسئولان سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نموده بودند، مقرر شده بود پرواز برگشت زائران ایرانی از خانه خدا از ۲۵ مردادماه تا ۱۷ شهریورماه در چارچوب ۳۶۱ پرواز توسط همین شركت هواپیمایی صورت گیرد.
رضا جعفرزاده - سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری - در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: از ۲۵ مردادماه تا اختتام روز گذشته (جمعه، هشتم شهریورماه) ۵۵ هزار و ۹۰۹ نفر از حجاج در چارچوب ۲۲۹ پرواز و بوسیله ۱۶ فرودگاه مختلف، به كشور بازگشتند و هیچ مشكلی در پرواز آنها تابحال گزارش نشده است.
وی با بیان این كه امیدواریم تا اختتام این پروازها هیچ مشكلی برای حجاج ایرانی به وجود نیاید، اضافه كرد: حدود ۱۴ هزار نفر از حجاج با ۵۸ پرواز به فرودگاه امام خمینی آمدند و ۴۱ هزار و ۹۰۹ نفر از حاجیان ایرانی نیز با ۱۷۱ پرواز به ۱۵ فرودگاه دیگر كشور رسیدند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به این كه پرواز حجاج همچنان ادامه دارد و طبق اعلام قبلی نیز همه آنها بوسیله شركت هواپیمایی ایران ایر انجام می شود، اظهار داشت: تعداد همه زائران ایرانی ۸۸ هزار و ۵۵۰ نفر است و برمبنای برنامه ریزی های ایران ایر، این پروازها تا ۱۷ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.1398/06/10
23:57:06
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: پرواز , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است