كاهش نرخ بیكاری در انگلیس

كاهش نرخ بیكاری در انگلیس به گزارش كار و درآمد نرخ بیكاری در انگلیس به ۳.۸ درصد كاهش پیدا كرد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از تریدینگ اكونومیكس، نرخ بیكاری انگلیس در سه ماهه منتهی به ژوئیه به ۳.۸ درصد كاهش پیدا كرد كه كمترین نرخ بیكاری ثبت شده از دسامبر ۱۹۷۴ تابحال و ۰.۱ درصد كمتر از نرخ قبلی پیشبینی شده است.
طی این مدت شمار افراد بیكار با ۱۱ هزار نفر كاهش به ۱ میلیون و ۲۹۴ هزار نفر رسیده است در حالیكه شمار افراد شاغل در همین بازه زمانی با ۳۱ هزار نفر افزایش به ۳۲ میلیون و ۷۷۷ هزار نفر رسیده است.
نرخ مشاركت در بازار كار انگلیس برای افراد بین ۱۵ تا ۶۴ سال به ۷۶.۱ درصد رسیده است كه ۰.۶ درصد بیش تر از رقم بازه مشابه در سال قبل است. هم اكنون ۸۰.۲ درصد مردان در سن كار انگلیسی و ۷۲.۱ درصد زنان در سن كار این كشور دارای شغل تمام وقت یا پاره وقت هستند. در مقایسه با سال قبل، شمار شاغلین مرد ۸۶ هزار نفر و شمار شاغلین زن ۳۶۹ هزار نفر افزایش پیدا كرده است.
از جانب دیگر طی این مدت رشد دستمزدها به ۴ درصد افزایش پیدا كرده است كه بالاترین رقم ثبت شده در نوع خود از سال ۲۰۰۸ تابحال به حساب می آید. بدون احتساب پاداش ها هم رشد دستمزدها ۳.۸ درصد بوده است كه از قبل بحران مالی ۲۰۰۸ تابحال بی سابقه بوده است.
استفان كلارك، كارشناس مسائل اقتصادی در مؤسسه "فاندیشن رزولوشن" اظهار داشت: بازار كار انگلیس نسبت به افزایش تنش های اقتصادی در این كشور بی تفاوت بوده است. آن چه از داده های مركز آمار استنباط می نماییم این است كه نرخ بیكاری زنان به پایین ترین سطح خود از سال ۱۹۷۱ رسیده است بدون آن كه در سطح دستمزدها تغییری ایجاد شود.
متوسط نرخ بیكاری در انگلیس در بازه زمانی ۱۹۷۱ تا ۲۰۱۹ معادل ۶.۹۷ درصد بوده است كه بالاترین نرخ ثبت شده مربوط به فوریه ۱۹۸۴ با ۱۲ درصد و كمترین نرخ ثبت شده مربوط به نوامبر ۱۹۷۳ با ۳.۴ درصد بوده است.1398/06/25
13:46:12
5.0 / 5
4409
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است