افزایش سه برابری پاركینگ مرز مهران

افزایش سه برابری پاركینگ مرز مهران به گزارش كار و درآمد معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام نمود: هم اكنون ظرفیت پایانه بركت در مرز مهران ۶۰۰ دستگاه اتوبوس بوده كه سه پاركینگ پشتیبان هم در كنار پاركینگ داخلی با ظرفیت ۴۰۰ تا ۶۰۰ دستگاه اتوبوس برای پشتیبانی از پایانه بركت ساخته شده و در مرحله نصب روشنایی قرار دارد كه ظرفیت این پاركینگ را تا سه برابر بالا می برد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، خداد مقبلی در نشستی كه امروز به مناسبت سفرهای اربعین برگزار شد، اظهار نمود: با در نظر گرفتن سه پاركینگ پشتیبان برای مرز مهران امیدواریم ظرفیت پاركینگ در این نقطه مرزی ضمن افزایش سه برابری بگونه ای باشد كه مشكلات فضای لازم برای پارك كردن اتوبوس ها فراهم گردد و بتواند در این زمینه كمك كننده پایانه بركت باشد.
وی ادامه داد: اقدامات دیگری همچون راه اندازی ۱۴۰ چشمه سرویس بهداشتی در مرز مهران، تجهیز زیر ساخت های پایانه مرزی میرجاوه برای ورود زائرین پاكستانی و افغانستانی، راه اندازی راه های ووردی و خروجی در جنوب پایانه بركت، جابجایی زائرین اربعین از راه اتوبوس های بین شهری در نقطه صفر مرزی، نصب روشنایی پاركینگ ها، انجام شده است تا بتوانیم خدمات رسانی بهتری به زائرین اربعین حسینی داشته باشیم.
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: پاركینگ خودرو های شخصی در مرز مهران هم ظرفیت پتانسیل مناسبی دارد و البته این مسئله در حوزه استحفاظی و اختیارات استانداری ایلام قرار دارد اما در كنار پاركینگ مهران، ظرفیت ۱۲۰۰ دستگاه در پاركینگ پشتیبان خودروی شخصی وجود دارد.
یوی اضافه كرد: كی دیگر از اقداماتی كه تابحال در نقاط مرزی كشور برای اربعین انجام دادیم، تكمیل سالن پایانه خسروی و انجام اقدامات همچون راه اندازی یكصد چشمه و نصب سیستم تهویه و سرمایش است كه این مسئله تا ۱۰ روز آینده و پیش از آغاز سفر زائرین برای اربعین نهایی می شود.
وی افزود: هیچ مشكلی برای سوخت رسانی و تامین سوخت ناوگان اربعین و اتوبوس های در نظر گرفته شده برای جابجایی زائرین اربعین نداریم و هماهنگی های لازم برای سوخت رسانی به ناوگان اتوبوس از راه شركت پالایش و پخش فرآوردهای نفتی انجام شده و حتی امسال جایگاه سوخت سیار را هم فعال تر كرده ایم.1398/06/28
20:58:14
5.0 / 5
4685
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است