فرود اضطراری هواپیمای مشهد–شیراز، پرواز مجدد مسافران با هواپیمای جایگزین

فرود اضطراری هواپیمای مشهد–شیراز، پرواز مجدد مسافران با هواپیمای جایگزین كار و درآمد: حوالی ساعت 12 ظهر امروز هواپیمای ام دی كاسپین كه فرودگاه مشهد را به مقصد شیراز ترك كرده بود مجبور شد تا به سبب مشكل فنی به مبدا خود بازگردد و به قول سخنگوی سازمان هواپیمایی، مسافران بزودی با هواپیمای جایگزین به مقصد خود حركت می كنند.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، پرواز ظهر امروز مشهد – شیراز كه توسط شركت هواپیمایی كاسپین برنامه ریزی شده بود به سبب نقض فنی به مقصد نرسید و خلبان مجبور به بازگشتن به فرودگاه مشهد شد.
رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: هواپیمایی ام دی كاسپین كه حوالی ظهر امروز فرودگاه مشهد را به سمت شیراز ترك كرده بود مجبور به بازگشتن به مبدا خود و فرود اضطراری شد چونكه خلبان متوجه وجود نقض فنی در هیدرولیك چرخ جلو هواپیما شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه خلبان موفق شد تا در لحظات آخر چتر جلوی هواپیما را باز كند و الان مسافران این پرواز سالم هستند و هیچ مشكلی برای آنها به وجود نیامده است. همین طور فرود اضطراری خلبان كاملا برمبنای قوانین و مقررات معمول انجام شده است.
جعفرزاده درباره ی آخرین وضعیت این پرواز و مسافران آن اظهار نمود: برمبنای آخرین اطلاعات و اخبار رسیده از شركت هواپیمایی كاسپین، برای این پرواز هواپیمای جایگزین درنظر گرفته شده و بزودی مسافران، مشهد را به مقصد شیراز ترك خواهند كرد.
منبع:

1398/06/31
15:19:53
5.0 / 5
4341
تگهای خبر: پرواز , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است