ورشكستگی ایرلاین انگلیسی و تبعات آن!

ورشكستگی ایرلاین انگلیسی و تبعات آن! كار و درآمد: برخلاف تلاش های مداوم مقامات و مسئولان برای نجات شركت مسافرتی و هواپیمایی توماس كوك، این شركت اعلام ورشكستگی كرد و ملغی شد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، شب گذشته با انتشار خبر اعلام ورشكستگی شركت مسافرتی و هواپیمایی توماس كوك در انگلستان، واكنش های مختلفی در فضای مجازی منتشر گردید كه به عقیده خیلی از كارشناسان و مفسرین، این اتفاق می تواند خیلی از مسافران، گردشگران، مشتریان و تمام افرادی را كه به صورتی از خدمات این شركت بزرگ انگلیسی بهره می بردند، تهدید كند.
گزارش های انتشار یافته از طرف منابع خبری نشان داده است كه این شركت از طرف دولت انگلستان درخواست كمك كرده بود كه دولت این كشور با وثیقه ۲۵۰ هزار پوندی موافقت نكرد و این شركت نیز اعلام ورشكستگی كرد. سهام توماس كوك از سال قبل با تشدید بحران مالی در این شركت به شدت افت كرد به شكلی كه خیلی از فعالان بازار و معامله گران، سهام این بازار را بی ارزش نامیدند.
همین طور مفسرین اعتقاد دارند كه با بیان ورشكستگی این شركت، شغل ۲۲ هزار نفر از كارمندان این شركت به مخاطره خواهد افتاد كه ۹ هزار نفر از آنها جز كارمندان انگلیسی این شركت به شمار می روند.
این شركت كه ۱۷۸ سال قدمت و فعالیت داشته، پس از مدت ها تلاش مداوم و پیگیری های بی وقفه مقامات و مسئولان توماس كوك برای جلوگیری از ورشكستگی با انتشار اطلاعیه ای اعلام نمود: مذاكرات نمایندگان دولت و بانكهای انگلستان برای نجات این شركت از ورشكستگی به نتیجه نرسید و متاسفانه تمامی فعالیت های این شركت ملغی خواهند شد.
هم اكنون بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر در جهان از مشتریان شركت توماس كوك درحال سفر و استفاده از خدمات مسافرتی و هواپیمایی این شركت هستند كه بطور قطع برای آنها مشكل به وجود آمده و این مساله آنها را با سردرگمی مواجه خواهدنمود.
طبق گزارش CNN، پیتر فرانكهاوزر، مدیر ارشد اجرایی توماس كوك، در این خصوص از تمامی مسافران و مشتریان این شركت عذرخواهی كرده و اعلام نموده است كه دولت بریتانیا ۴۴ فروند هواپیمای چارتری را مامور رسیدگی به مشتریان و مسافران این شركت كه الان در حال سفر هستند، كرده است و آنها نباید نگران بازگشت خود باشند. همین طور پول آن دسته از مسافرانی هم كه به خریداری و تهیه بلیت هواپیما و هتل بوسیله این شركت اقدام نموده بودند، بطور كامل بازگردانده خواهد شد.
منبع:

1398/07/01
22:05:14
5.0 / 5
4987
تگهای خبر: بانك , خدمات , شركت , كارمند
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است