مدیرعامل بانك توسعه تعاون خبر داد

پرداخت 13 هزار میلیارد تومان تسهیلات تا آخر سال

پرداخت 13 هزار میلیارد تومان تسهیلات تا آخر سال به گزارش كار و درآمد مدیرعامل بانك توسعه تعاون از هدف گذاری پرداخت ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات تا آخر سال اطلاع داد و خالص تسهیلات پرداختی بانك پارسال را ۹۵۰۰ میلیارد تومان اعلام نمود.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، حجت الله مهدیان در مراسم امضای قرارداد عاملیت بانك توسعه تعاون و شركت مهندسی آب و فاضلاب اظهاركرد: طی هفت ماهه اخیر ۷۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات توسط بانك پرداخت شده و انتظار داریم در ماه های پایانی سال این تسهیلات دهی شتاب بیشتری بگیرد و به رقم ۱۳ هزار میلیارد تومانی كه پیشبینی كرده ایم، دست پیدا نماییم.
وی افزود: ما همواره از حمایت صندوق توسعه ملی بهره مند بودیم و همكاری ما در طرح اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر و طرح رونق تولید و تبصره ۱۸ قانون بودجه سبب شد پروژه هایی را با همكاری سازمان آب و فاضلاب كشورپیش ببریم.
مدیرعامل بانك توسعه تعاون مجموع تسهیلات پرداختی در این قرارداد را ۱۹۵۰ میلیارد تومان ذكر كرد و اظهار داشت: ۹۵۰ میلیارد تومان از این تسهیلات توسط بانك و مابقی از محل منابع صندوق توسعه ملی اختصاص می یابد و با نرخ سود ۱۰ تا ۱۶ درصد با عنایت به نقاط مختلف كشور توسط ۱۵۰ شعبه بانك پرداخت خواهد شد.
مهدیان اظهار داشت: بانك توسعه تعاون بعنوان بانك دولتی و توسعه ای نگاه انتفاعی و سودآوری به طرح ها نداشته و آمادگی دارد كه رسالت خویش را در حمایت ازطرحهای ملی با تكلیفی كه بر عهده گرفته به نحو شایسته انجام دهد.1398/08/12
15:12:17
5.0 / 5
4300
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تسهیلات , توسعه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است