گزارش كار و درآمد

آخرین مرحله كمك معیشتی دولت امشب واریز می شود

آخرین مرحله كمك معیشتی دولت امشب واریز می شود كار و درآمد: آخرین مرحله از كمك معیشتی دولت امشب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود و جاماندگان از دریافت این مبلغ از فردا می توانند اعتراض خودرا بوسیله سامانه #6369؛ ثبت كنند.به گزارش كار و درآمد به نقل از مهر، دولت بعد از اعمال تغییرات در نرخ بنزین و افزایش ۲ هزار تومانی هر لیتر بنزین آزاد، با ارائه گزارشی اعلام نمود كه در صدد جبران گرانی بنزین و پرداخت تمامی عواید حاصل از افزایش نرح این كالا به مردم است.
در این راستا اعلام گردید كه به جامعه هدفی ۶۰ میلیون نفری (۱۸ میلیون خانوار) شامل «مددجویان كمیته امداد، بهزیستی، زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان، مستمری بگیران، معلمان، روستاییان و عشایر، كارگران، كارمندان و اقشار كم درآمد» هر ماه مبلغی برمبنای بعد خانوار واریز خواهد شد كه بر این مبنا برای خانوارهای تك نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان در نظر گرفته شد.
سازمان برنامه و بودجه كشور اعلام نمود كه واریزی مربوط به آبان ماه در سه مرحله صورت خواهد گرفت كه دوشنبه شب و چهارشنبه شب هفته گذشته اولین مرحله و دوم این طرح برای یك گروه حدود ۴۰ میلیون نفری واریز شد.
در ادامه نیز، مقرر شده شنبه شب (امشب) دوم آذرماه مرحله سوم واریز ها به حساب سرپرستان خانوار ۲۰ میلیون نفر باقیمانده واریز شود؛ با این حساب، مجموع دریافت كنندگان كمك معیشتی دولت به ۶۰ میلیون نفر خواهد رسید.
براساس اعلام وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بعد از واریز آخرین مرحله یعنی امشب، افرادی كه موفق به دریافت این مبلغ نشده باشند، از فردا ( یكشنبه) می توانند اعتراض خودرا با شماره گیری #۶۳۶۹* و حتما با استفاده از خط تلفن همراهی كه به نام سرپرست خانوار است، ثبت كنند.
لازم به تاكید است كه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی هیچ پیامكی برای افرادی كه مشمول می شوند، ارسال نمی كند، بدین سبب هر پیامكی كه به خانوارها در خصوص «شناسایی آنها بعنوان مشمول این طرح» ارسال شود، كلاهبرداری است.


منبع:

1398/09/03
09:48:17
5.0 / 5
4392
تگهای خبر: جامعه , درآمد , سازمان , كارگر
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است