پروژه كمربندی دوم ارومیه كلنگ زنی شد

پروژه كمربندی دوم ارومیه كلنگ زنی شد كار و درآمد: ایسنا/آذربایجان غربی با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم النبیا(ص) كلنگ راه اندازی كمربندی دوم ارومیه به زمین زده شد.


سعید محمد بامداد امروز ( پنجشنبه) ۷ آذرماه در مراسم افتتاح پروژهای عمرانی، خدماتی شهرداری ارومیه و كلنگ زنی كمربندی دوم این شهر اضافه كرد: در طول ۳۰ سال قبل ۱۲۵ پروژه خاتم الانبیا در حوزه های حمل و نقل، بهداشتی و خدماتی در استان اجرا شده است.
وی بااشاره به اینكه طرح های بزرگ دیگری نیز در آذربایجان غربی در دست اجرا است اشاره كرد: انعقاد قرار داد اجرای تراموای شهری ارومیه، توسعه خط ریلی ارومیه به تبریز و اتمام پروژه انتقال آب كانی سیو تا آخر سال آینده در صورت تخصیص اعتبار همچون پروژه های مهم قرار گاه سازندگی خاتم النبیا در این استان است.
محمد با تاكید بر اینكه بالاترین افتخار سپاه خدمتگذاری برای مردم است، اظهار نمود: دشمن در شرایط فعلی با ناامید شدن از حمله نظامی به ایران به دنبال تشدید تحریم ها مقابل ملت ایران بوده و معیشت مردم را هدف قرار داده بدین سبب نیاز است با اتحاد این نقشه دشمن را نیز خنثی نماییم.
وی بااشاره به اقدامات سپاه اشاره كرد: سپاه یك مجموعه كارآمد در خدمت رسانی به مردم بوده و با همت و تلاش در عرصه خدمت رسانی نیز نخواهد گذاشت تحریم ها بر روند اجرای پروژه های آن تاثیر بگذارد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم النبیا یاد آورشد: هم اكنون قرارگاه سازندگی خاتم النبیا با ۵۰۰۰ شركت خصوصی و ۲۰۰هزار نیروی انسانی متخصص و كار آمد در حال فعالیت است.
به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، پروژه كمربندی دوم ارومیه در ۱۵ كیلومتر به عرض ۸۵ متر، در چارچوب ۸ تقاطع غیر همسطح و ۳پل اجرا می شود.
منبع:

1398/09/08
10:25:45
5.0 / 5
4302
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل , خدمات , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است