آغاز باردیگر ثبت نام مسكن ملی از چهارشنبه

آغاز باردیگر ثبت نام مسكن ملی از چهارشنبه كار و درآمد: ثبت نام در طرح اقدام ملی مسكن كه به حالت تعلیق درآمده بود با اتصال اینترنت باردیگر از روز چهارشنبه شروع می شود كه در این مرحله نام نویسی از متقاضیان در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال وبختیاری، خوزستان و كرمانشاه صورت خواهد گرفت.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، بعد از قطع شدن اینترنت در هفته های گذشته، ثبت نام طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسكن از طرف وزارت راه و شهرسازی به حالت تعلیق درآمده بود. معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام نموده بود بعد از وصل شدن اینترنت باردیگر نام نویسی صورت خواهد گرفت و دو روز قبل اطلاع رسانی می شود.
هم اكنون شرایط برای نام نویسی مهیا شده و در فاز نخست از ساعت ۱۰ بامداد روز چهارشنبه در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال وبختیاری، خوزستان و كرمانشاه ثبت نام آغاز و تا ساعت ۲۴ شانزدهم آذرماه به پایان می رسد.
پروانه اصلانی سرپرست دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی با بیان این خبر در نامه ای به حق شناس معاون مسكن شهری بنیاد مسكن انقلاب اسلامی نوشت: با عنایت به فراهم شدن شرایط لازم جهت ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی، اقدام متقتضی برای ثبت نام متقاضیان طرح مذكور در پنج استانِ همدان، یزد، چهارمحال وبختیاری، خوزستان و كرمانشاه، برمبنای ظرفیت های اعلامی توسط ادارات كل راه و شهرسازی به تفكیك شهرهای اعلام شده از ساعت ۱۰ بامداد روز چهارشنبه مورخ ۱۳ آذر ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۶ آذر ۹۸ در سامانه مذكور صورت پذیرد. بر این اساس، نسبت به اعلام سوژه در سامانه به شرح زیر دستور اقدام متقضی صادر شود.
همین طور در اعلامی كه از طرف دفتر اقتصاد مسكن انجام شده انجام ثبت نام به اطلاع مدیران كل راه و شهرسازی پنج استان رسیده است.
متقاضیان طرح اقدام ملی می توانند جهت ثبت نام به آدرس tem.mrud.ir بازگشت كنند.
به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، ثبت نام فاز اول طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسكن، ابتدا به صورت پایلوت در استان كرمان انجام شد و بعد از آن در اقدامی سراسری نام نویسی از ۲۱ تا ۲۳ آبان ۹۸ با ثبت نام از متقاضیان در پنج استانِ سیستان و بلوچستان، قم، خراسان جنوبی و خراسان شمالی كار خودرا شروع كرد. ثبت نام در استان های بعدی نیز كه شامل استان های كردستان، كهكیلویه و بویراحمد و گلستان بود از تاریخ ۲۵ آبان شروع شد و به مدت سه روز ادامه یافت. اما پس از آن به سبب اختلالاتی كه در شبكه اینترنت بوجود آمد، انجام نام نویسی به تعویق افتاد.
ثبت نام مسكن ملی در استان تهران نیز برمبنای اعلام وزیر راه و شهرسازی اواخر آذرماه خواهد بود.
منبع:

1398/09/11
22:47:55
5.0 / 5
4233
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است