آمار تاخیرهای پروازی در مهرآباد

آمار تاخیرهای پروازی در مهرآباد به گزارش كار و درآمد سازمان هواپیمایی كشوری جدیدترین آمارهای تاخیرهای پروازی فرودگاه مهرآباد در آذرماه سال ۱۳۹۶ را اعلام نموده كه بر این اساس در این فرودگاه ۶۲۹۵پرواز انجام گرفته است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، از نظر تعداد پروازهای انجام شده مانند ماه های قبل شركت هواپیمایی آسمان با انجام ۱۰۲۸ پرواز فعال ترین ایرلاین داخلی بوده و بعد از آن ایران ایر با ۷۵۹، ماهان با ۶۸۱ و زاگرس با ۶۳۱ پرواز قرار گرفته اند.

در آخر این فهرست هم شركت هواپیمایی پویا ایر تنها با هفت پرواز قرار گرفته و بعد از آن شركت های معراج، ساها و نفت قرار دارند.

از نظر تعداد پروازهای به موقع انجام شده شركت هواپیمایی آسمان با ۴۲۱ پرواز بهترین عملكرد را داشته و بعد از آن ماهان با ۳۸۱ و زاگرس با ۲۹۰ پرواز قرار دارند. از نظر درصد پروازهای به موقع هم شركت هواپیمایی پویا ایر با ثبت ۸۶ د رصد پرواز به موقع بهترین عملكرد را داشته و بعد از آن شركت ساها با ۵۸ و ماهان با ۵۶ درصد قرار دارند.

از نظر تعداد پروازهای تاخیری هم شركت آسمان با ۶۰۷ پرواز ركورددار است و بعد از آن ایران ایر با ۴۹۳ و آتا ایر با ۴۴۸ پرواز قرار دارد. در این بین شركت پویا ایر تنها با یك پرواز، معراج با ۳۸ و ساحا با ۶۲ كمترین تعداد پروازهای تاخیری را به خود اختصاص دادند.

از نظر درصد پروازهای تاخیردار شركت آتا با ۷۲ درصد تاخیر بدترین عملكرد را به خود اختصاص داده و بعد از آن ایران ایر با ۶۵ و نفت با ۶۴ درصد در رده های بعدی هستند. 

1396/10/25
15:15:07
5.0 / 5
5797
تگهای خبر: سازمان , پرواز , شركت , عملكرد
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است