در گزارش كار و درآمد اعلام شد؛

جزئیات نحوه اقدام متقاضیان كمك معیشتی كه یارانه نقدی نمی گیرند

جزئیات نحوه اقدام متقاضیان كمك معیشتی كه یارانه نقدی نمی گیرند به گزارش كار و درآمد سخنگوی ستاد شناسایی حمایت معیشتی، جزئیات نحوه رجوع متقاضیان كمك معیشتی كه در لیست یارانه بگیران قرار ندارند، را اعلام نمود.حسین میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره زمان ثبت نام متقاضیان یارانه معیشتی كه در لیست «دریافت كنندگان یارانه نقدی» نیستند، تصریح كرد: افرادی كه در لیست یارانه بگیران نبودند و به تبع آن، حمایت معیشتی هم دریافت نكرده اند، باید طی فرآیندی كه اعلام می شود، وارد چرخه ثبت نام شوند.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی با اشاره به اینكه ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ نفر از افرادی كه یارانه نقدی دریافت نمی كردند و مشمول یارانه معیشتی هم نشده بودند، كد ملی خود خویش را با شماره #۶۳۶۹* ثبت كرده اند، اضافه كرد: افرادی كه یارانه نقدی دریافت نمی كنند، دو گروه از جامعه هستند؛ به این معنا كه گروه نخست، افرادی هستند كه در سال ۹۳ اطلاعات خانوار خویش را برای دریافت یارانه نقدی در سامانه مربوطه ثبت كرده بودند كه بر این اساس، اطلاعات این خانوارها در سامانه وجود دارد.
وی افزود: مراتب از راه پیامك، به این افراد اطلاع رسانی شده تا از دهم دیماه، به سامانه hemayat.mcls.gov.ir رجوع كنند.
میرزایی اضافه كرد: گروه دیگری از متقاضیان، یارانه نقدی و یارانه معیشتی دریافت نمی كنند؛ اما هیچگاه اطلاعات خویش را ثبت نكرده اند؛ ازاین رو این گروه از سرپرستان خانوار، اگر كد ملی خویش را در سامانه *۶۳۶۹# ثبت كرده و به شكلی درخواست خویش را اعلام نموده باشند، حتما دارای شماره موبایل بوده كه به این افراد با ارسال پیامك اعلام می نماییم كه به یكی از دفاتر پلیس به اضافه ۱۰ رجوع كنند.
وی همینطور اظهار داشت: در عین حال كد ملی گروهی از افرادی مانند زوج های جوان كه یارانه نقدی و یارانه معیشتی نمی گیرند و با كد دستوری #۶۳۶۹* هم كد ملی خویش را هم ثبت نكرده باشند را استخراج می نماییم و طبق زمان بندی مشخص، نحوه رجوع و ثبت نام را به آنها اعلام خواهیم كرد.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی تصریح كرد: همه این فرآیند فقط برای دریافت یارانه معیشتی است و ارتباطی با یارانه نقدی ندارد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/webm

1398/10/03
13:47:19
5.0 / 5
4628
تگهای خبر: جامعه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است