بموقع ترین ایرلاین های جهان كدامند؟

بموقع ترین ایرلاین های جهان كدامند؟ كار و درآمد: اخیرا لیستی از ایرلاین های جهان كه در سال 2019 میلادی به ارائه پروازهای بموقع پایبند بوده و در جلب رضایت مسافران موفق بوده اند، انتشار یافته است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، از آنجایی كه پروازهای بموقع برای مسافران از اهمیت خاصی برخوردار است، اخیرا لیستی از ایرلاین هایی كه ساعت پروازشان مطابقت بسیار زیادی با ساعت پرواز مندرج بر روی بلیت هواپیمای مسافران دارد، انتشار یافته است.
طبق گزارش independent، ایرلاین روسی ائروفلوت (Aeroflot) موفق شده است جایگاه نخست بموقع ترین و منضبط ترین شركت هواپیمایی در جهان را به خود اختصاص دهد به شكلی كه بگفته كارشناسان فعال در حوزه هوانوردی ۸۶.۶۸ درصد از پروازهای ارائه شده توسط این شركت در سال ۲۰۱۹ میلادی بموقع انجام شده و توانسته از نارضایتی مسافران و مشتریان خود بكاهد.
حداكثر زمان تاخیر در پروازهای این ایرلاین ۴۶ دقیقه ثبت و اعلام شده است.
پس از آن، ایرلاین ژاپنی آل نیپون (All Nippon Airlines) توانسته رتبه دوم این لیست رده بندی را به خود اختصاص دهد كه با اختلاف كمی از ائروفلوت، در سال ۲۰۱۹ میلادی ۸۶.۲۶ درصد از پروازهایش بموقع و سروقت صورت گرفته است. این در حالیست كه این رقم برای سال ۲۰۱۸، ۸۴.۲۰ درصد بود.
سومین شركت هواپیمایی كه موفق شده در جایگاه سوم بایستد، شركت آمریكایی دلتا ایرلاین (Delta Air Lines) است كه ۸۵.۶۹ درصد از پروازهای آن با دو پله سقوط نسبت به رتبه نخست در سال ۲۰۱۸، بموقع انجام شده است.
رتبه های چهارم و پنجم نیز به ترتیب به شركت های برزیلی آزول (Azul) و ژاپنی جال (JAL) با ۸۳.۵۳ درصد و ۸۲.۸۲ درصد تعلق گرفته است.
از رتبه های برتری كه در این لیست ۱۰ گانه حضور دارند، می توان به ترتیب به ایرلاین های آلیتالیا (Alitalia)، ایرفرانس (Air France) امارات (Emirates)، كره ایر (Korean Air) و اسكاندیناویا اس ای اس (Scandinavia-based SAS) اشاره نمود.
منبع:

1398/10/16
22:48:47
5.0 / 5
4287
تگهای خبر: پرواز , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است