در دیدار مشاور وزیر با استاندار سیستان و بلوچستان اعلام كرد؛

دستور وزیر كار برای رسیدگی به امور سیل زدگان با قید فوریت

دستور وزیر كار برای رسیدگی به امور سیل زدگان با قید فوریت كار و درآمد: مشاور وزیر كار، با اشاره به دستور وزیر برای رسیدگی به امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: معلولان، توان خواهان، مددجویان، بازنشستگان و كارگران در اولویت این وزارتخانه هستند.به گزارش كار و درآمد به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری به همراه اعضای شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای خدمات رسانی هرچه بهتر با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار كردند.
یاوری در این نشست اظهار داشت: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به تمامی زیر مجموعه های وزارتخانه دستور مؤكد در خصوص بسیج تمام امكانات وزارتخانه برای كمك رسانی فوری و دقیق و عادلانه به سیل زدگان را صادر و تمام زیر مجموعه های وزارتخانه در استان در آماده باش كامل خدمت رسانی با هماهنگی مدیریت ستاد بحران استان به سیل زدگان هستند.
استاندار سیستان و بلوچستان هم ضمن تقدیر و تشكر از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، حضور مسئولانه مدیران كشوری در جمع هم وطنان سیل زده را دلگرم كننده دانست.
در این دیدار، یاوری نماینده ویژه وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اعلام نمود: شخص وزیر هم علاوه بر حضور مدیران و مسؤلان وزارتخانه در استان به خدمات رسانی با فوریت و سرعت و دقت و عادلانه در میان هم وطنان سیل زده تاكید دارند.
وی اضافه كرد: جامعه مخاطب و هدف وزارتخانه تمامی اقشار صدمه دیده از سیل هستند اما معلولان، توان خواهان، مددجویان، بازنشستگان و كارگران و سایر جامعه هدف و مخاطب وزارتخانه باید در اولویت قرار گیرند.

1398/10/28
14:33:22
5.0 / 5
4747
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است