مدیرعامل عمران پرند هشدار داد:

دلالان، واحدها را تحویل نگیرند سود وامشان زیاد می شود

دلالان، واحدها را تحویل نگیرند سود وامشان زیاد می شود به گزارش كار و درآمد مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند با بیان این كه صاحبان حدود ۱۳ هزار واحد آماده شده مسكن مهر پرند از تحویل آنها خودداری می كنند، اظهار داشت: بیشتر این واحدها توسط دلالان خریداری شده و بانك مسكن اخطار داده كه اگر از تحویل امتناع كنند، سود تسهیلات آنها را از ۴ به ۱۸ درصد بالا می برد.


محسن وطن خواهی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: هم اكنون حدود ۱۳ هزار واحد مسكن مهر پرند آماده شده كه متقضیان تحویل نگرفتند. البته بخشی از واحدها امكان دارد در جزئیاتی مشكل داشته باشد ولی در عین حال هیچ تلاشی از جانب صاحبان این واحدها برای تحویل دیده نمی گردد. بنابراین بانك مسكن اعلام نموده اگر خانه را تحویل نگیرند سود وام آنها از ۴ به ۱۸ درصد افزوده می شود. تلاش ما این است كه متقاضیان واقعی صدمه نبینند و اگر مقرر است سود تسهیلات این واحدها افزایش پیدا كند شامل دلالان شود.
وی ادامه داد: مصوبه ای به دست ما رسید كه هزینه نگهداری واحدهای خالی محاسبه شود ولی ما می گوییم هزینه نگهداری را پیمانكار تعیین نكند، بلكه ما تعیین نماییم. حواسمان هست كه جانب مردم را رعایت نماییم اما انتظار داریم متقاضیان هم درمورد پرداخت آورده و تحویل واحدها همكاری كنند.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند همینطور خبر داد: حدود ۷۲۰ واحد مسكن مهر كیسون در شهر جدید پرند آماده ی تحویل است اما پیمانكار قصد داشت واحدها را مشمول افزایش شدید قیمت كند كه ما موافقت نكردیم و مجبورش كردیم از درخواستش عقب نشینی كند. انشاءالله تا ۱۵ روز دیگر این ۷۲۰ واحد را به متقاضیان تحویل می دهیم.
وطن خواهی با اشاره به پروژه های زیربنایی و روبنایی پرند اظهار داشت: یك ایستگاه آتش نشانی را بزودی تحویل شهرداری می دهیم. مخزن ۳۰۰۰ متر مكعبی برای آب آشامیدنی، یك نمادین چهار بانده در مقیاس كوچك تر از پل طبیعت تهران، چند پارك، آسفالت خیلی از معابر، دو باب مدرسه، یك تقاطع غیرهمسطح با پیشرفت حدود ۲۵ درصد و یك درمانگاه شبانه روزی كه تا ۲۲ بهمن افتتاح می شود همچون پروژه های در دست اجرا در شهر جدید پرند است.
او همینطور اظهار نمود: به جز سه پروژه همچون كیسون، صدرانو و اساس گسترش شهر، بقیه واحدهای مسكن مهر (حدود ۶۰۰۰ واحد) تا آخر سال جاری افتتاح می شود.
مدیرعامل عمران پرند درباره آخرین وضعیت مترو پرند هم اظهار داشت: مقرر است بزودی جلسه ای با آقای حناچی، شهردار تهران داشته باشیم و درمورد تعیین تكلیف مترو صحبت نماییم. شهرداری تهران مجری مترو فرودگاه امام (ره) شهر جدید پرند تهران است. دیدگاه شركت مركزی این است كه این پروژه را مثل هشتگرد خودمان اجرا نماییم و بهره برداری را به شهرداری بدهیم ولی به نظر من بهتر است ما پول پرداخت نماییم و شهرداری بسازد. در حد ۱۵۰ میلیارد تومان می توانیم به پروژه مترو كمك نماییم كه برای تكمیل طرح كفایت می كند.
وی تصریح كرد: ۶.۵ میلیارد تومان تا كنون پرداخت كرده ایم و آمادگی داریم اگر پروژه شروع شود به دنبال تأمین منابع برویم. نگرانی از این بابت نداریم و از راه تهاتر زمین می توانیم منابع مالی مترو را تأمین نماییم.1398/11/01
19:00:30
5.0 / 5
4515
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , شركت , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است