وزیر راه:

آسمان ایران همواره امن بوده و خواهد بود

آسمان ایران همواره امن بوده و خواهد بود به گزارش كار و درآمد ایسنا/گلستان وزیر راه اظهار داشت: با قاطعیت اعلام می كنم آسمان ایران همواره امن بوده و خواهد بود.


محمد اسلامی، امروز پنج شنبه سوم بهمن ماه در حاشیه بازدید از پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان در جمع خبرنگاران با تاكید بر مطلب فوق اشاره كرد: استقرار نظامات سازمان هوانوردی جهانی در ایران توسط سازمان هوانوردی كشوری، در زمره قدیمی ترین، كهن ترین و با اصالت ترین نهادها قرار دارد.
وی اضافه كرد: ترمینال فرودگاه گرگان یكی از پروژه های اولویت دار وزارت راه و شركت فرودگاه ها است و در مرحله پایانی قرار دارد.
اسلامی اشاره كرد: با شروع به كار ترمینال جدید فرودگاه گرگان، ظرفیت جهت استفاده همزمان پنج هواپیما فراهم و تعداد پروازهای این فرودگاه نیز ۱۰ برابر می شود.
وزیر راه افزود: هم اكنون این فرودگاه سالانه ۲۵۰ هزار مسافر دارد كه با شروع به كار ترمینال جدید، این تعداد به بیشتر از دو میلیون مسافر افزایش می یابد.
به گفته وی، در سطح كشور ۱۵ پروژه فعال در فرودگاه ها در حال اجرا داریم كه شامل پاركینگ هواپیمایی، راه اندازی ترمینال جدید، باند دوم، توسعه باند موجود و توسعه تجهیزات ناوبری است.
به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، اسلامی درانتها با تاكید بر اینكه ارتقاء قابلیت های ناوبری اهمیت بالایی دارد، اشاره كرد: باید هم الزامات استاندارد و ایمنی را به حداكثر برسانیم و هم قابلیت پروازها در همه حالت های آب و هوایی خصوصا در شمال كشور را دنبال نماییم.
منبع:

1398/11/04
22:07:50
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: پرواز , توسعه , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است