عرضه درخواست تخصیص اراضی لازم به پروژه آزادراه تهران - شمال به دولت

عرضه درخواست تخصیص اراضی لازم به پروژه آزادراه تهران - شمال به دولت به گزارش كار و درآمد وزارت راه و شهرسازی درخواست تخصیص اراضی موردنیاز به پروژه آزادراه تهران - شمال را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب به كمیسیون لوایح هیئت دولت ارسال كرده است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، وزارت راه و شهرسازی به استناد تصویب نامه مورخ ۲ مرداد ۱۳۷۵ هیئت وزیران، مجوز انعقاد قرارداد با شركت راه اندازی و نگهداری آزادراه تهران - شمال (وابسته به بنیاد مستضعفان) جهت راه اندازی و بهره برداری آزادراه تهران - چالوس را دریافت كرده و مقرر شد ۵ /۶۲ میلیون مترمربع از اراضی ملی به مجری این طرح واگذار شود.
بر اساس مجوز انعقاد متمم قرارداد مشاركت، تغییراتی در ساختار مشاركت و میزان اراضی واگذاری حاصل شد كه به باعث آن اراضی مورد نظر به ۲ /۳۵ میلیون متر مربع كاهش پیدا كرد.
در ادامه و با نظر دولت ۵۱۱ هكتار از اراضی چیتگر هم به منظور واگذاری به طرف مشاركت در نظر گرفته شد كه ۷۰ درصد سهم شهرداری و ۳۰ درصد به صورت مشترك سهم ارتش و شركت آزادراه است.
هم اینك وزارت راه و شهرسازی درخواست نموده تا با عنایت به توافقات صورت گرفته با شركت فوق و با هدف تسریع در اجرای این طرح، زمینی به مساحت تقریبی چهار هكتار در مجاورت اراضی ۵۱۱ هكتاری به این شركت تخصیص داده شود.1398/11/06
22:05:47
5.0 / 5
5014
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است