رئیس سازمان برنامه و بودجه:

عیدی یك میلیون و200هزار تومانی كاركنان دولت آخر بهمن واریز می شود

عیدی یك میلیون و200هزار تومانی كاركنان دولت آخر بهمن واریز می شود به گزارش كار و درآمد رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی یك میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی كاركنان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه اطلاع داد.به گزارش كار و درآمد به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت در گفتگوی تلفنی با بخش خبری ساعت ۲۱ سیما درباره مصوبه هیأت وزیران برای میزان حقوق آخر سال كاركنان دولت تصریح كرد: طبق ماده ۷۵ قانون مدیریت خدمات كشوری كه عیدی هر سال را بر اساس ۵ هزار امتیاز به تصویب هیأت وزیران موكول كرد، در جلسه عصر امروز یك میلیون ۲۰۰ هزار تومان برای تمام كاركنان و بازنشستگان دولتی در نظر گرفته شد و به تصویب هیأت وزیران رسید.
وی با اشاره به اعلام خبر میزان عیدی یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی از جانب پایگاه اطلاع رسانی دولت اظهار داشت: این رقم اعلام شده به علت اشتباه تایپی بوده است. البته با عنایت به این كه عیدی بر اساس ۵ هزار امتیاز محاسبه شده، میزان آن تقریباً حدود یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بود اما با توجه به اینكه میزان رشد حقوق امسال ۲۰ درصد در نظر گرفته شده بود، هیئت وزیران هم بر اساس همین میزان افزایش، میزان عیدی را یك میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفت.
رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: عیدی آخر سال كاركنان و بازنشستگان دولت انشاالله در انتها بهمن ماه به حساب آنها واریز می شود.

1398/11/11
00:16:38
5.0 / 5
4483
تگهای خبر: حقوق , خدمات , سازمان , قانون
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است