سردار كریمی خبر داد:

تحویل ۳۰۰ واحد مسكونی سیل زدگان استان مركزی تا آخر ۹۸

تحویل ۳۰۰ واحد مسكونی سیل زدگان استان مركزی تا آخر ۹۸ به گزارش كار و درآمد ایسنا/مركزی فرمانده سپاه روح الله استان مركزی اظهار داشت: تا آخر سال جاری ۳۰۰ واحد مسكونی تخریب شده از سیل ابتدای سال در استان تكمیل و تحویل داده خواهد شد.


سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن كریمی در آئین افتتاح پروژه های راه اندازی مسكن مددجویان صدمه دیده از بارندگی ابتدای سال و وقوع سیل در بخش مركزی و نوبران ساوه كه با مشاركت كمیته امداد امام خمینی (ره) استان مركزی، بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مركزی و بنیاد مسكن انجام شده است، اظهار نمود: هم اكنون افزون بر ۲۵۰ واحد مسكونی تخریب شده سیل بهار سال جاری تكمیل شده و مابقی تا آخر سال تكمیل و تحویل داده خواهد شد.
وی بیان نمود: بر اثر وقوع سیل ابتدای سال جاری بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مركزی با بهره گیری از ظرفیت نیروهای جهادی متعهد شد كه حدود ۳۰۰ واحد مسكونی را مرمت، بازسازی یا تخریب و راه اندازی كند كه این تعهد طبق برنامه زمان بندی محقق شد.
سردار كریمی با تاكید بر اینكه برای راه اندازی هر واحد مسكونی صدمه دیده از سیل به صورت متوسط بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان هزینه شده است، اضافه كرد: تابحال افزون بر ۸۰ درصد واحدهایی كه بر اثر وقوع سیل تخریب شده بازسازی و مرمت شده است.
وی به سایر طرح های بسیج سازندگی سپاه اشاره نمود و اضافه كرد: علاوه بر اقدامات بسیج سازندگی در حوزه بازسازی واحدهای مسكونی صدمه دیده از سیل در سالجاری، بالغ بر ۴۰۰ طرح دیگر به همت بسیج سازندگی و گروه های جهادی در سطح استان اجرا شده است كه شامل طرح های آبرسانی، راه و رفع نقاط حادثه خیز، راه اندازی غسالخانه در روستاها، مرمت و بازسازی مساجد و كلاس های درس و... بوده است.
فرمانده سپاه روح الله استان مركزی همینطور به اجرای پروژه های عمرانی در جهت محرومیت زدایی در نقاط مختلف استان اشاره نمود و اضافه كرد: در اجرای این طرح برای هر دهستان هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان پیشبینی شده و اقدامات عمرانی برای رفع چهره محرومیت از روستاها انجام می شود.
ایشان در ادامه با تاكید بر اینكه خدمت به مردم بسیار پرارزش بوده و از حیث معنوی ثواب آن برابر با چندین سفر زیارتی حج است، خاطرنشان كرد: سپاه و بسیج در كنار مردم و خدمتگزار مردم هستند و در مواقع سختی با بهره گیری از ظرفیت الهی و معنوی نظام اسلامی یاریگر مردم است. بازسازی و راه اندازی خانه های صدمه دیده از سیلاب بهار سال جاری از برنامه هایی است كه در بسیج سازندگی استان با جدیت پیگیری و عملیاتی می شود.
سردار كریمی با تاكید بر هم افزایی دستگاههای اجرایی برای عرضه خدمات بیشتر به مردم اظهار داشت: این توان در گروه های جهادی و بسیج وجود دارد كه بخشی از مطالبات مردم را در كنار دولت برآورده كنند.
او همینطور به نقش شهرستان ساوه در اجرای باشكوه كنگره نقش امام خمینی (ره) و شهدای استان مركزی در دفاع مقدس اشاره نمود و اضافه كرد: شهرستان ساوه در این كنگره خوش درخشید و با حمایت كمیته امداد استان قریب به هزار جهیزیه به زوج های نیازمند اهدا شد.1398/11/15
22:34:38
5.0 / 5
4319
تگهای خبر: خدمات , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است