دبیر انجمن شركت های هواپیمایی خبر داد

انجام پروازهای امروز چین برای بازگرداندن مسافران

انجام پروازهای امروز چین برای بازگرداندن مسافران به گزارش كار و درآمد دبیر انجمن شركت های هواپیمایی از لغو پروازهای برنامه ای به چین اطلاع داد و اظهار داشت: پروازهای امروز چین در راه رفت و برگشت برای بازگردان ایرانی ها حاضر در چین به كشور انجام می شود و دانشجویان ایرانی شهر ووهان با تمهیدات ویژه بعد از ورود به كشور قرنطینه می شوند.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا به دنبال انتشار ویروس كرونا در كشورهای مختلف و اعلام وضعیت اخطار از جانب سازمان بهداشت جهانی عصر جمعه هفته گذشته (11 بهمن ماه) جلسه ای به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و با حضو وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، اطلاعات، كشور، امور خارجه، راه و شهرسازی و نمایندگان سایر دستگاه های ذیربط برگزار گردید و به نقل از رضا جعفرزاده -سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری- پروازهای رفت و برگشت ایران، چین، به حالت تعلیق درآمد. و برای بازگشت مسافران ایرانی از چین تمهیدات لازم اندیشیده شد.
برپایه فهرست پروازهای شركت شهر فرودگاهی امام خمینی امروز سه شنبه 15 بهمن ماه دو پرواز به شهرهای ووهان و گوانگ ژو چین ثبت شده است كه پرواز ووهان 8: 07 دقیقه بامداد امروز انجام شد و دومین پرواز هم ساعت 21: 10 دقیقه امشب تهران را به مقصد گوانگ ژو ترك می كند.
همینطور سه پرواز ورودی هم بامداد امروز از شهرهای پكن، شانگهای و شنزن به ترتیب در ساعت های 4: 18 دقیقه، 4: 36 دقیقه و 4: 53 دقیقه در فرودگاه امام خمینی (ره) نشستند كه البته همه این پروازها توسط شركت هواپیمایی ماهان انجام می شود.
مقصود اسعدی سامانی -دبیر انجمن شركت های هواپیمایی ایران- درباره ی این پروازها این گونه به ایسنا توضیح داد: همه پروازهای برنامه ای و فروش بلیط ماهان برای چین متوقف شده است اما برای انتقال ایرانی ها با هماهنگی دولت تعدادی پرواز طی این روزها در دستور كار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: مسافرانی كه از شهرهای غیر از ووهان می خواهند به كشور برگردند با هماهنگی های انجام شده و پروازهای پیشبینی شده به كشور باز می گردند و در ورودی فرودگاه امام خمینی غربالگری ویروس كرونا روی آنها انجام می شود.
وی اظهار داشت: برای بازگرداندن دانشجویان ایرانی در شهر ووهان با هماهنگی های انجام شده با سفارت ایران در چین، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی، سازمان هواپیمایی كشوری و غیره یك فروند هواپیما امروز تهران را به مقصد این شهر ترك كرد كه این هواپیما به همراه تیم پزشكان و متخصصان مربوطه به ووهان رفتند.
همینطور در جهت تمهیدات ویژه اندیشده شده برای دانشجویان ایرانی مقیم در شهر ووهان به كشور، آنها به مدت دو هفته در هتلی كه برای شان رزرو شده، قرنطینه خواهند شد.1398/11/15
23:21:01
5.0 / 5
4090
تگهای خبر: آموزش , پرواز , درآمد , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است