معاون وزیر راه و شهرسازی:

مسكن ملی با سرمایه بخش خصوصی جلو می رود

مسكن ملی با سرمایه بخش خصوصی جلو می رود به گزارش كار و درآمد معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با عنایت به این كه در پروژه های مشاركتی طرح اقدام ملی مسكن، سرمایه بخش خصوصی وارد كار می شود، بسیار كمك رسان است.


حبیب الله طاهرخانی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: پروژه های طرح اقدام ملی در چارچوب مشاركت در تمامی شهرهای جدید همچون پردیس از سال قبل شروع شده و روند مناسبی را طی می كند. با عنایت به این كه در پروژه های مشاركتی سرمایه بخش خصوصی وارد كار می شود بسیار كمك رسان است. در چارچوب ثبت نام هم تعهداتی كه به عهده شهرهای جدید گذاشته شده و تا كنون ۴۵ هزار نفر تایید شده اند پی گیری می نماییم.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید، قیمت گذاری طرح اقدام ملی را در قالب شورای مسكن استان ها عنوان نمود.
به قول طاهرخانی، رقم هایی كه الان بعنوان قیمت واحدهای طرح اقدام ملی مسكن اعلام می شود ارقام اولیه است. با عنایت به شرایط پروژه ها، موقعیت شهرها و هزینه ای كه بابت آماده سازی و زیرساخت صورت می گیرد قیمت ها متفاوت خواهد بود.
وی هم چنین درباره درآمد شركت عمران از محل فروش عرصه مسكن مهر اظهار داشت: از محل فروش عرصه در مجموعه شهرهای جدید حدود ۳۰۰ میلیارد تومان درآمد داشتیم كه تماما در بخش های زیربنایی و روبنایی سایت های مسكن مهر هزینه می شود.1398/11/19
22:57:44
5.0 / 5
4197
تگهای خبر: درآمد , سایت , سرمایه , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است