مرحله یكصد و هشتم

یارانه نقدی فردا واریز می شود

یارانه نقدی فردا واریز می شود به گزارش كار و درآمد یكصد و هشتمین مرحله از یارانه نقدی فردا شب یك شنبه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.به گزارش كار و درآمد به نقل از مهر، یكصد و هشتمین مرحله از یارانه نقدی به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت كمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی كشور، روز یك شنبه ۲۰ دیماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.
مبلغ یارانه نقدی در طول سال های گذشته تغییری نكرده و ماهانه به ازای هر نفر ۴۵۵ هزار ریال واریز می شود. بر این اساس در مجموع، حالا نزدیك به ۷۷ میلیون نفر در هر ماه یارانه دریافت می كنند كه بیشتر از ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای دولت هزینه در بر دارد.
طی حدود ۹ سال قبل هر مشمولی كه بدون تغییر در صف دریافت یارانه نقدی بوده است تابحال رقمی بالغ بر ۴ میلیون و ۹۱۴ هزار تومان یارانه دریافت كرده است.
گفتنی است؛ با عنایت به اجبار قانونی و برنامه دولت برای غربالگری یارانه بگیران، حذف یارانه اقشار مرفه و دهك های بالای درآمدی از «یارانه شهریور ماه» شروع شده و به احتمال زیاد، صف یارانه بگیران برای دریافت یارانه نقدی بهمن ماه خلوت تر از ماههای گذشته خواهد شد؛ اما هنوز اظهارنظری رسمی از جانب مسؤلان همچون ستاد تبصره ۱۴ و سخنگوی دولت در خصوص تعداد حذف شدگان و آمار جدید یارانه بگیران عرضه نشده است.


منبع:

1398/11/20
13:59:58
5.0 / 5
4055
تگهای خبر: درآمد , سازمان , قانون
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است