وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد:

اضافه شدن 723 كیلومتر به بزرگراه های كشور

اضافه شدن 723 كیلومتر به بزرگراه های كشور به گزارش كار و درآمد ایسنا/خوزستان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از آغاز سال تابحال ۷۲۳ كیلومتر به بزرگراه های كشور اضافه شده است.محمد اسلامی در مراسم افتتاح ۶ پروژه حوزه راهداری خوزستان كه شامگاه سوم اسفندماه در محور اهواز- شادگان انجام شد، اظهار نمود: راه بخش مهمی از زندگی مردم است و وظیفه داریم راه ها را با كیفیت حداكثری و ایمن بسازیم و از آن نگهداری نماییم.

به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، وی با اشاره به وجود ۲۲۰ هزار كیلومتر راه در كشور اضافه كرد: حجم راه هایی كه در كشور وجود دارد حجم چشمگیری است و در تلاش هستیم تا به این راه ها اضافه نماییم.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: از آغاز سال تا كنون ۷۲۳ كیلومتر به بزرگراه های كشور اضافه شده است. بخش اعظمی از این اقدامات مربوط به نقاط حادثه خیز بوده است تا نسبت به رفع این نقاط حادثه خیز در محورهای مختلف اقدام گردد.

اسلامی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه راه روستایی عنوان كرد: سال جاری حدود یك هزار كیلومتر راه روستایی به آسفالت رسیده است و هزار كیلومتر راه دیگر هم در حال راه اندازی هستند. دراین زمینه باید اظهار داشت كه نهضت ساخت و توسعه راه ها نهضتی زنده و فعال است كه همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: وزارت راه مقرر است ۲ هزار دوربین ثبت تخلفات در كشور نصب كند و دراین زمینه باید ۱۰۰ دوربین برپایه برنامه در خوزستان نصب شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره مجموعه اقدامات انجام شده در خوزستان اظهار داشت: بهسازی، نوسازی و گسترش ظرفیت عبور و مرور امن و ایمن یك مسئله است كه به دنبال اجرایی كردن آن هستیم تا رضایت مردم را بدست بیاوریم.

به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، اسلامی با تاكید بر افزایش بهره وری در حمل و نقل زمینی و ریلی، اظهار داشت: باید بتوانیم از ظرفیت ریل در خوزستان استفاده نمائیم. باند دوم اهواز - خرمشهر هم در خوزستان راه اندازی خواهد شد و باید بتوانیم آنرا هرچه زودتر اجرایی نماییم.

وی اضافه كرد: سازمان بنادر كشور، توسعه بنادر كوچك و تخصصی كردن بنادر را در دستور كار دارد و باید این مورد را دنبال و پیگیری نماییم.

وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: با عنایت به نزدیكی ایام عید و افزایش حجم سفرها، اقداماتی كه لازم است كه باید در جهت كاهش حوادث اجرایی شوند. این اقدامات باید صورت گیرد تا شاهد كمترین تلفات و تصادفات باشیم.
1398/12/04
13:28:47
5.0 / 5
4124
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است