توقف پروازهای امارات به ایران

توقف پروازهای امارات به ایران به گزارش كار و درآمد امارات متحده عربی در واكنش به مشاهده موارد جدید مبتلا شدن به ویروس كرونا، تمامی پروازهای خود از مبدا و به مقصد ایران را به مدت حداقل یك هفته تعلیق كرد.به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، این تعلیق طبق دستورالعمل سازمان هواپیمایی امارات متحده عربی انجام می گیرد و بر مبنای آن، پروازهای مسافری و باری شركتهای هواپیمایی امارات و فلای دوبی كه از دوبی خدمات دهی می كنند و ایر عربیا كه از شارجه پرواز دارد و شركتهای هواپیمایی ایرانی متوقف می شود.

سازمان هواپیمایی امارات متحده عربی اعلام نموده كه تمامی پروازهای مسافری و باری از مبدا و به مقصد ایران به مدت یك هفته به حال تعلیق درمی آید و مدت توقف پروازها امكان دارد تمدید شود.

دوبی كه یكی از پررفت و آمدترین فرودگاههای جهان است، هاب ترانزیتی مهمی برای مسافران از مبدا و به مقصد ایران به حساب می آید و امارات یكی از بزرگترین شركتهای هواپیمایی جهان است.

در امارات هم از ۲۸ ژانویه ۱۳ مورد مبتلا شدن به ویروس كرونا گزارش شده كه دو نفر آنها ایرانی بودند.

بر اساس گزارش رویترز، بحرین كه دومین مورد آلودگی به ویروس كرونا را گزارش كرد، اعلام نمود تمامی پروازهای دوبی را تا اطلاع ثانوی متوقف می كند.
همچنین در خبر جداگانه دیگری كه رویترز منتشر كرد، شركت مرافی كه اپراتور بندر خصب عمان است، در حساب توییتری خود اعلام نمود بندر خصب واردات و صادرات كالا از مبدا و به مقصد ایران را از ۲۶ فوریه به علت شیوع ویروس كرونای جدید متوقف می كند.
1398/12/06
15:41:51
5.0 / 5
3809
تگهای خبر: پرواز , خدمات , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است