نرخ بیكاری هلند در كمترین سطح تاریخ!

نرخ بیكاری هلند در كمترین سطح تاریخ! به گزارش كار و درآمد نرخ بیكاری هلند به سه درصد كاهش پیدا كرد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، مركز آمار هلند اعلام نمود كه شمار بیكاران این كشور تا آخر ماه ژانویه با ۱۸ هزار نفر كاهش به ۲۸۴ هزار نفر رسید تا بدین ترتیب نرخ بیكاری با ۰.۲ درصد كاهش نسبت به ماه قبل به سطح سه درصدی برسد كه كمترین نرخ بیكاری این كشور از زمان ثبت آمار مربوطه به حساب می آید.
طی این مدت شمار شاغلان هلندی۳۱ هزار نفر بیش تر شده و به ۹ میلیون و ۵۹ هزار نفر رسیده است. نرخ مشاركت هم كه نسبت جمعیت شاغل در بازه سنی ۱۵ تا ۶۴ سال را اندازه می گیرد به ۷۱.۵ درصد افزایش پیدا كرده كه ۰.۱ درصد بیشتر از رقم ثبت شده برای ماه قبل بوده است.
متوسط نرخ بیكاری هلند در بازه زمانی ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۹ معادل ۵.۲۴ درصد بوده كه بالاترین رقم ثبت شده مربوط به فوریه ۲۰۱۴ با ۷.۹ درصد و كمترین نرخ ثبت شده هم مربوط به دسامبر۲۰۱۹ با ۳.۲ درصد بوده است.
از جانب دیگر اما نرخ بیكاری در استرالیا تا آخر دوازده ماه منتهی به ژانویه با ۰.۲ درصد افزایش نسبت به بازه مشابه منتهی به ماه قبل به ۵.۳ درصد رسید كه این رقم، بالاترین نرخ بیكاری ثبت شده در استرالیا از ماه اكتبر سال قبل تابحال بوده است.
طی این مدت شمار شاغلان استرالیایی ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر بیش تر شده و به ۱۲ میلیون و ۹۹۵ هزار نفر رسیده است كه در این بین ۴۶ هزار و ۲۰۰ نفر موفق به یافتن شغل تمام وقت و ۳۲ هزار و ۷۰۰ نفر موفق به یافتن شغل پاره وقت شده اند. از جانب دیگر شمار بیكاران با ۳۱ هزار نفر افزایش به ۷۲۵ هزار و ۹۰۰ نفر رسیده است.
نرخ مشاركت هم كه نسبت جمعیت شاغل در بازه سنی ۱۵ تا ۶۴ سال را اندازه می گیرد به ۶۶.۴ درصد افزایش پیدا كرده كه ۱.۱ درصد كمتر از رقم ثبت شده برای ماه قبل بوده است.1398/12/09
23:09:25
5.0 / 5
3433
تگهای خبر: بیكاری
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است