همكاری فیس بوك در مهارت آموزی ۶۵ هزار فرانسوی

همكاری فیس بوك در مهارت آموزی ۶۵ هزار فرانسوی كار و درآمد: فیس بوك اعلام نمود به ۶۵ هزار فرانسوی به صورت مجانی در زمینه مهارت های دیجیتالی آموزش می دهد تا به زنان و افرادی كه مدت هاست بیكارند كمك نماید كسب و كار خویش را راه اندازی كنند.به گزارش كار و درآمد به نقل از خبرگزاری فرانسه، این غول اینترنتی هم چنین اعلام نموده است كه تا سال ۲۰۲۲، ۱۰ میلیون یوروی دیگر در زمینه هوش مصنوعی در فرانسه سرمایه گذاری خواهد نمود اما به میزان هزینه ای كه برای طرح آموزشی خود خواهد داشت، اشاره ای نكرد.

طبق بیانیه فیس بوك، این شبكه اجتماعی آمریكایی با همكاری آژانس ملی بیكاری فرانسه تا آخر سال ۲۰۱۹ با ۵۰۰۰۰ كارجوی فرانسوی كار خواهد نمود و به آنها مهارت های كامپیوتری را خواهد آموخت. در همین مدت، فیس بوك در قالب یك كمپین كسب و كار كه هم اكنون در چندین كشور جهان دنبال می شود، با ۱۵۰۰۰ زن فرانسوی همكاری خواهد داشت تا به آنها جهت راه اندازی كسب و كار خود كمك نماید.

در این برنامه ۳۵۰۰ زن فرانسوی آموزش های فشرده كامپیوتری را در شهرهای مختلف این كشور خواهند گذراند و ۱۱۵۰۰ زن دیگر هم با استفاده از دوره های آنلاین به این آموزش ها دسترسی خواهند داشت.

فیس بوك اعلام نمود: این اقدامات بخشی از برنامه اروپایی فیس بوك است كه با هدف آموزش دادن به میلیون ها نفر از مردم و بنیان گذاران كسب و كارهای نوپا صورت می گیرد.

همچنین سرمایه گذاری های فیس بوك به معنای آن است كه تعداد محققان مركز هوش مصنوعی این شركت در پاریس كه یكی از چهار مركز تحقیقاتی فیس بوك در جهان است، به ۶۰ نفر افزایش خواهد یافت. این شبكه اجتماعی اعلام نموده است كه می خواهد نقشی كلیدی در برنامه بلندپروازانه فرانسه برای تبدیل شدن به مركز هوش مصنوعی جهان را ایفا كند.
1396/11/03
13:42:02
5.0 / 5
4945
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است