تعویق سفرهای هوایی تا ۶ ماه دیگر

تعویق سفرهای هوایی تا ۶ ماه دیگر كار و درآمد: تحقیقات و نظرسنجی های صورت گرفته توسط سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا حاكی از آنست كه حداقل 40 درصد از مسافران، سفرهای هوایی خودرا دست كم به مدت شش ماه به تعویق خواهند انداخت.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، کارشناسان و مفسرین فعال در سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا (IATA) اخیرا در نظر سنجی و تحقیقات جدید صورت گرفته دریافت و اعلام نمودند که حدود نیمی از مسافران در کشورهای مختلف جهان، تصمیم گرفته اند پرواز و سفرهای هوایی خودرا حداقل به مدت ۶ ماه یا بیشتر به تعویق بیاندازند تا از بقعه شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا گذر کنند.
بر اساس گزارش Anadolu Agency، این در حالیست که ۶۰ درصد از مسافران در کشورهای مختلف جهان انتظار دارند که یک تا دو ماه آینده شیوع و همه گیری ویروس کرونا تحت کنترل قرار گیرد و آنها قادر باشند پرواز و سفرهای هوایی خودرا از سر بگیرند.
الکساندر دژونیاک، مدیر ارشد اجرایی یاتا با انتشار اطلاعیه ای در این خصوص اشاره کرد: صنعت هوایی حتی بعد از اختتام بحران کرونا نیز همچنان تحت تاثیر رکود شدید اقتصادی ناشی از همه گیری بیماری کووید-۱۹ بحران زده خواهد ماند.
ایشان سپس اظهاراتش اضافه کرد: انتظار می رود همزمان با لغو محدودیتهای سختگیرانه در کشور های مختلف و همین طور بازگشایی مرزهای هوایی در سراسر جهان، حجم تقاضای مسافران و پرواز به مقاصد مختلف روند افزایشی را تجربه کند.
بر اساس گزارش یاتا برآورد شده است که درآمدزایی شرکت های هواپیمایی امسال میلادی با یک کاهش ۵۵ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۹ میلادی، به ۳۱۴ میلیارد دلار کم شود. همین طور پیش بینی شده است تقاضای مسافران برای سفرهای هوایی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ نیز همچنان نسبت به زمان مشابه سال قبل با یک کاهش ۸۰ درصدی مواجه شود.
تابحال حجم ترافیک هوایی ۲۹۰ ایرلاین در سراسر جهان، با ۸۲ درصد کاهش روبه رو بوده است.
منبع:

1399/02/05
20:57:50
5.0 / 5
2773
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است