سخنگوی ستاد تسهیلات كرونا :

تمدید مهلت ارسال كدملی

تمدید مهلت ارسال كدملی به گزارش كار و درآمد سخنگوی ستاد تسهیلات كرونا با اعلان اینكه برای 700 هزار سرپرست خانوار سیمكارت رایگان صادر شد، اظهار داشت: اگر افراد از 8 تا 18 اردیبهشت ماه پیامك ارسال كنند، اواخر ماه رمضان وام را دریافت می كنند.حسین میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از قبل هم اعلام نموده بودیم که سرپرستان خانواری که تا ۳۱ فروردین کد ملی خودرا پیامک کنند، روز چهارم اردیبهشت وام مربوط به دوره کرونا را دریافت می کنند. همین طور سرپرستانی که تا فردا هفتم اردیبهشت ماه، پیامک ارسال کنند، روز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، وام خودرا دریافت خواهند کرد.
سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا اضافه کرد: همین طور سرپرستانی که سیمکارت ندارند، تا ۱۸ اردیبهشت ماه فرصت ارسال کد ملی خودرا دارند که اگر افراد از هشتم تا هجدهم اردیبهشت ماه پیامک ارسال کنند، اواخر ماه رمضان، وام را دریافت خواهند کرد.
وی افزود: از ۲.۵ میلیون سرپرست خانواری که سیمکارت به نامشان نبود با همکاری وزارت ارتباطات، شرکت ملی پست و اپراتورها به صورت غیرحضوری برای ۷۰۰ هزار سرپرست سیمکارت رایگان صادر شد.
میرزایی تصریح کرد: مطابق با ابلاغ ستاد اقتصادی دولت، مبنای ساختار خانواده، ساختار خانواده در انتهای فروردین ۹۹ است و تغییرات ساختار خانواده از اختتام فروردین ماه به بعد اعمال نمی گردد.


منبع:

1399/02/07
18:11:58
5.0 / 5
2714
تگهای خبر: اقتصاد , تسهیلات , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است