مدیرعامل فرودگاه امام به كار و درآمد خبر داد

انجام تست جدید كرونا از مسافران كشورهای پرخطر

انجام تست جدید كرونا از مسافران كشورهای پرخطر كار و درآمد: رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از انجام تست كووید ۱۹ از مسافران ورودی از كشور های پرخطر در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) آگاهی داد.


محمد مهدی کربلایی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مسافرانی که مبدا آنها کشور های پر خطر اروپایی و آمریکا باشد، تست کرونا می گیرد و به مدت ۲ هفته در منازل خود قرنطینه خواهند شد.
وی ادامه داد: تست مخاط بعنوان دقیق ترین تست کروناست و طی ۲۴ ساعت به مسافر اعلام می شود و این تست ها در فضاها و اتاقک های مخصوص دریافت و انجام می شود.
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اظهار داشت: استقرار پایگاه مراقبت بهداشت مرزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سالن های ورودی و خروجی ترمینال، ضدعفونی مستمر مسافران ورودی، بار هوایی، ترمینال و تاکسی ها از تمهیدات ستاد مقابله با کرونا در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ است.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، قبل از این تب سنجی مسافران ورودی از کشورهای مختلف برای غربالگری ویروس کرونا در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شد که در ابتدا به صورت دستی و بعد از مدتی، این کار با همکاری دانشجویان و متخصصان دانشگاه صنعتی شریف به صورت اتوماتیک و با بهره گیری از دوربین های حرارتی صورت می گرفت.
منبع:

1399/02/14
20:46:46
5.0 / 5
3096
تگهای خبر: آموزش , شركت , صنعت , متخصص
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است