یكی از بزرگترین ایرلاین های جهان در آستانه فروپاشی

یكی از بزرگترین ایرلاین های جهان در آستانه فروپاشی كار و درآمد: شركت هواپیمایی Avianca كه از بزرگترین و قدیمی ترین ایرلاین های منطقه آمریكای لاتین و جهان محسوب می شود، تحت تاثیر بحران پاندمی كرونا و چالش های مالی، از دادگاه نیویورك آمریكا درخواست حمایت كرده است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، شرکت هواپیمایی Avianca فعال و مستقر در کلمبیا که دومین ایرلاین بزرگ در منطقه آمریکایی لاتین و از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی در جهان محسوب می شود، در ماه های گذشته تحت تاثیر افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی و زمین گیر شدن هواپیماهای آن ناشی از شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا، با بحران های مالی مختلفی روبرو شده و اعلام نموده که به مرز ورشکستگی و فروپاشی رسیده است.
آنکو وندر ورف، مدیرعامل این ایرلاین کلمبیایی در این خصوص خاطرنشان کرده است: ثبت درخواست پشتیبانی از وضعیت و ورشکستگی Avianca در دادگاه نیویورک آمریکا اقدامی ضروری در مواجهه و مقابله با مشکلات و چالش های مالی این شرکت شمرده می شود.
طبق گزارش فایننشال تایمز و رویترز، ایشان سپس سخنان خود اضافه کرد: بحران پاندمی کرونا بزرگترین چالش تاریخ ۱۰۰ ساله این شرکت است و در صورتیکه از وضعیت آن حمایت شود، Avianca قادر خواهد بود در سال های آینده نیز همچون گذشته با قدرت به کار و فعالیت خود ادامه دهد.
Avianca بعد از شرکت هواپیمایی LATAM Airlines شیلی بزرگترین ایرلاین در منطقه آمریکای لاتین و بعد از هلند نیز قدیمی ترین هواپیمایی جهان بشمار می رود.
منبع:

1399/02/23
14:21:24
5.0 / 5
2571
تگهای خبر: شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است