سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد

بازگشت محدودیت های پروازی در صورت رعایت نشدن پروتكل های بهداشتی

بازگشت محدودیت های پروازی در صورت رعایت نشدن پروتكل های بهداشتی به گزارش كار و درآمد سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: اگر پروتكل های بهداشتی از جانب شركت های هواپیمایی، فرودگاه ها، شركت هایی كه خدمات زمینی، بار، مسافر و خدمات ویژه عرضه می دهند و... رعایت نشود ناگزیر به بازگشت محدودیت ها خواهیم بود.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، رضا جعفرزاده درباره شیوه نامه ابلاغی سازمان هواپیمایی کشوری برای رعایت کردن پروتکل ها و سفارش های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، اظهار نمود: همه شرکت های هواپیمایی، فرودگاه ها، شرکت هایی که خدمات زمینی، بار، مسافر و خدمات ویژه عرضه می دهند، خلبانان و کادر پروازی، خدمات پرواز، واحد کنترل پرواز (ATS)، مسؤلان پایگاه بهداشت مرزی فرودگاه، کارکنان خدمات مسافر، تعمیر و نگهداری هواپیما، موظف به رعایت شیوه نامه کد ۱۹۰۰ سازمان هواپیمایی کشوری هستند.
وی اضافه کرد: بازرسی های مستمر سازمان هواپیمایی کشوری از بخش های مختلف صورت می گیرد و چنانچه کوتاهی در این حوزه مشاهده شود به بخش مربوطه تذکر کتبی و در صورت تکرار طبق مقررات برخورد خواهد شد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: ایمنی و سلامت پروازها اولویت سازمان هواپیمایی کشوری است و رعایت دستورالعمل ها الزامی است، در غیر اینصورت بازگشت به محدودیت ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.
طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، جعفرزاده خاطرنشان کرد: طبق تعاریف اشاره شده در شیوه نامه مذکور بیمار مشکوکی که یکی از علائمی چون تب بیشتر از ۳۸ درجه، سرفه های مکرر، نفس های غیرعادی و یا تنگی نفس، استفراغ مداوم و تشنج داشته باشند جهت حفظ سلامت سایر مسافران از پرواز آن جلوگیری خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه فاصله گذاریهای اجتماعی در محیط فرودگاه ها و داشتن ماسک برای تمامی مسافران از محوری ترین اصول سفارش بهداشتی است به مسافران سفارش کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا عدول از شیوه نامه سازمان مراتب را از راه کارت نظر سنجی به این سازمان اطلاع دهند. همینطور روابط عمومی شرکت ها و فرودگاهها ملزم به عرضه گزارش مداوم اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته خود به سازمان هواپیمایی کشوری هستند.
منبع:

1399/04/03
16:00:16
5.0 / 5
2385
تگهای خبر: پرواز , خدمات , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است