گودرزی:

نیازمند بسته ای هدفمند برای ساماندهی بازار مسكن هستیم

نیازمند بسته ای هدفمند برای ساماندهی بازار مسكن هستیم كار و درآمد: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه موازی كاری در ارائه ی طرح های گوناگون برای ساماندهی بازار مسكن ثمربخش نبوده و باید بسته ای منسجم دنبال شود.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، عباس گودرزی در تذکری با استناد به بند 11 ماده 22 بخشنامه در جریان جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه ما وظیفه داریم که شأن مجلس را حفظ نماییم و با برنامه ریزی به سمت قانون گذاری هدفمند برویم. امروز بحث مسکن یکی از مهم ترین معضلات کشور و مطالبه جدی مردم از مجلس شورای اسلامی است. ما باید موضوعات را به صورت مساله محور دنبال نماییم و بسته ای هدفمند برای آنها در نظر بگیریم تا به چاره ای میسر دست پیدا نماییم.
ایشان سپس اظهار نمود: امروز گاهی شاهد می باشیم که هر یک از همکاران طرحی برای ساماندهی بازار مسکن ارائه می کنند و کمیسیون اقتصادی و کمیسیون عمران نیز به صورت جداگانه این مساله را دنبال می کنند، در صورتیکه باید یک بسته منسجم درباب مسکن دیده شود.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: تامین مسکن وظیفه دولت و حاکمیت است و ما باید با دنبال کردن بسته ای هدفمند در کمیسیون عمران به چاره ای مشکل گشا دراین زمینه برسیم.
منبع:

1399/04/25
15:06:40
5.0 / 5
2373
تگهای خبر: اقتصاد , قانون , كمیسیون , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است