فرماندار شوش تأكید كرد:

پیگیر پرداخت مطالبات كارگران هفت تپه هستیم

پیگیر پرداخت مطالبات كارگران هفت تپه هستیم فرماندار شوش ضمن تكذیب اظهاراتش در خصوص بی اطلاعی از تجمع ها و اعتراضات صنفی كارگران هفته تپه، اظهار داشت: با جدیت پیگیر پرداخت مطالبات كارگران هفت تپه هستیم.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، عدنان غزی ظهر امروز در اینباره اظهار نمود: هیچ گاه نگفتم ۴۰ روز در قرنطینه خانگی هستم و از این اعتراضات بی اطلاعم بلکه بعد از کسب نظر پزشکان به محل کار خود بازگشتم و در چند جلسه اخیر استانی حضور داشتم.
وی ضمن تقدیر از ارتباط و همکاری کارگران، اضافه کرد: کارگران و شورای کارگری با ما و دیگر اعضای شورای تأمین همکاری بسیار خوبی دارند و من در همان روزهای اول در میان کارگران حضور یافتم و از آخرین اقدامات و پیگیری هایی را که توسط من و اعضای شورای تأمین شهرستان صورت گرفته است، به کارگران گزارشی عرضه کردم.
غزی در ادامه اضافه کرد: به همراه اعضای شورای تأمین شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تابحال چندین جلسه و دیدار با استاندار خوزستان، رئیس کل دادگستری خوزستان، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و همینطور وزارتخانه های مرتبط داشتیم و به صورت حضوری و گاهی تلفنی گزارشی درباره اعتراضات صنفی کارگران عرضه شده و با جدیت پیگیر پرداخت حقوق معوق و مطالبات کارگران زحمتکش هستیم.
فرماندار شوش عنوان کرد: چگونه امکان دارد با این پیگیری ها و اقدامات از تجمعات صنفی کارگرانی که در فاصله کمتر از ۵۰ متر و در نزدیکی منزل بنده بر پا شده بی خبر باشم و چنین اظهاراتی را عرضه کردم.
رئیس شورای اشتغال شهرستان اظهار نمود: اخیرا جلسه ای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون این مورد با حضور مسؤلان مربوطه استانی و کشوری با کارفرما برگزار گردید و منتظر ابلاغ مصوبات این جلسه هستیم که در آن، تعیین تکلیف وضعیت پرداخت معوقات کارگران صورت گرفته است.

1399/05/09
12:05:38
5.0 / 5
2445
تگهای خبر: اشتغال , حقوق , كارفرما , كارگر
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است