مدیرعامل شركت راه آهن اعلام كرد

ممنوع السفر بودن كرونایی ها و برخورد با متخلفان

ممنوع السفر بودن كرونایی ها و برخورد با متخلفان به گزارش كار و درآمد مدیرعامل شركت راه آهن اعلام نمود: افراد مبتلا به ویروس كرونا و آن هایی كه دارای علایم مشكوك هستند برپایه مصوبات ابلاغیه ستاد ملی مقابله با كرونا نمی توانند سفر كنند و با متخلفان در سطوح مختلف از كارمندان تا مسافران كه بیماری شان را پنهان كنند برخورد می شود.


سعید رسولی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: سلامت مردم برای راه آهن خط قرمز است و بر این اساس و با عنایت به مصوبات ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا در عملیات غربالگری و تب سنجی که با همکاری اورژانس و تیم پزشکی انجام می شود اگر مسافری علایم کرونا را داشته باشد نمی تواند به هیچ وجه از طریق آهن برای سفر خود استفاده نماید و ممنوع السفر است.
وی ادامه داد: به تمامی زیربخش های راه آهن دستور داده ایم که حتی اگر در حین مسیر متوجه بیماری شخصی شدند در نخستین ایستگاه با همکاری اورژانس او را تحویل کادر درمانی دهند و این کار با نظارت راه آهن در حال انجام می باشد. همینطور اگر کارکنان راه آهن در زیربخش های مختلف بیماری خویش را کتمان کنند و متوجه آن شویم برخورد قانونی لازم در قالب مقررات و ابلاغیه های صورت گرفته صورت می گیرد و در این حوزه با هیچ شخصی تعارف نداریم چون که سلامت جامعه و مردم برای ما از همه چیز مهم تر است.
مدیرعامل شرکت راه آهن اظهار نمود: پروتکل های بهداشتی در مجموعه راه آهن برپایه مصوبات ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا اجرا می شود و غربالگری، ضدعفونی کردن تمامی معابر و سطوح تماس، تب سنجی مسافران و همه ورودی و خروجی های امکان در رابطه با راه آهن، پلمپ کردن کوپه ها پیش از مسافرگیری و... همچون این پروتکل ها هستند که با دقت و سخت گیری بسیار این پروتکل ها اجرایی می شود.
رسولی اظهار داشت: تابحال هیچ گونه گزارشی در خصوص تخلف و تخطی از این مصوبات و پروتکل ها نداشته ایم اما از سویی بازرسی های مختلفی داریم و اگر تخلفی صورت گیرد و آنرا مشاهده نماییم در قالب قوانین و مقررات با متخلفان برخورد می نماییم و اگر مردم در هر یک از مراحل مختلف شکایتی در این عرصه داشتند می توانند با سامانه ۵۱۴۹ صدای مسافر راه آهن تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن به شکایت آنها رسیدگی شود.
منبع:

1399/06/08
12:04:25
5.0 / 5
2115
تگهای خبر: جامعه , شركت , قانون , كارمند
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است